Ноющим зубожілим

148

Павло Бондаренко:
Тут один «типовий» в коменті поцікавився, що за 5 років зробив Порошенко «для простих людей». І щось там про «геноцид». Мене це капітально розізлило. Відповідаю цьому панові й подібних йому.

Ви пишете це, сидячи в теплі, в затишку, ситі й цілі. І з хати не боїтеся вийти. Бо по вулицях вашого міста не шляються п`яні «русскомірці» в плямистих штанях. Я в Луганську на них надивився; там в окупації залишилимся мої родичі — повірте, ви навіть не уявляєте, що це таке.

Ви знаєте, скільки людей там просто зникло? Чоловіки разом зі своїми машинами. Красиві молоді дівчата. Жінки, які були дурні одягти, виходячи з дому, золото.
Там з відчаю й голоду вішаютьсмя пенсіонери, які у 2014 році кричали «Путінприйди».

Ви не замислювалися, від чого саме вас врятували. Не лише Порошенко — усі ті, хто воював и воює зараз там — поки ви тут. Вас врятували солдати «тридцятки», які гинули під Дебальцево, поки Порошенко бився за вашу і нашу свободу в Мінську. Вас врятували добровольці «Айдару», які в атаки ходили в самих майках під кулі професіійних росіських снайперів.
Вас врятували волонтери, які годували ті жалюгідні залишки армії, яку нам залишили «великі полководці» минулих років.

А де ви були в цей момент? Чому готелі Польщі, Росії, Білорусі та Угорщини були забиті здоровими молодими чоловіками з України?

Ми зараз без 7% територрії та 20% промисловості живемо. Вас це не хвилює?

Держава зараз має мільйон — давайте називати речі своїми іменами — біженців. Вам про це відомо? Ви хоч уявляєте, в які кошти влітає навіть та невелика допомога цим людям?
Але вас по ходу лише власне черево цікавить. Ви про «геноцид» торочите — зразу можу сказати, за кого ви голосуватимете. І можу сказати, за кого проголосують солдати та бійці добробатів.

Запам`ятайте цей пост, «прості люди» — не дай Бог вам на власній шкурі випробувати, що таке геноцид. Справжній, без «лапок». Який пережила моя баба Паша у 33-му, коли прислані з Москви комісари до зернини все вигребли й навіть борщ готовий на землю вилили.
Ви ще смаленого вовка не бачили, «зубожілі».

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...