Новорічні звитяги президента

3 110

Приємно розуміти, що краіна у надійних руках одного з найвеличніших лідерів світу і прості украінці можуть спокійно відпочивати на свята. Бо все під контролем. І коли ви відпочиваєте, він невтомно працює для того, щоб були освітлені вулиці і заасфальтовані дороги.

Спочатку президент створив справжнє новорічне диво. При його особистому сприянні в краіну прилетів відомий Доктор Албан, славетний нейрохірург, перший афрошвед, який претендував на нобелівську премію. Цей славетний доктор першим зробив пересадку можечка від свині до людини і його наукові досягнення обговорює весь науковий світ, про що нещодавно написав у фейсбуці сам академік Патон. І президент зробив все, щоб украінці особисто познайомилися з працею відомого доктора.

Хтось інший міг би використовувати владу задля власних інтересів, чи інтересів квартальних друзів. Добре, що це не про нашого президента, який ніколи б не дозволив собі використати телефонне право і, наприклад, змусити пустити в Украіну якогось забутого всіма співака чи заштатного акторішку, щоб його друзі заробили на цьому гроші. Але президент на це не здатний. У нього просто нема часу на розваги, коли є такі важливі теми. Коли є питання життя і смерті.

Друга звитяга — це мир. Не в Украіні, а на всій планеті. Президент Зеленський особисто зупинив Третю Світову Війну, відправівшись у найкритичніший момент до Близького Сходу. У той час як іранці погрожували помстою, найжахливішою у світі, американці підняли в повітря своі бомбардувальники, а світові лідери відміняли закордонні поіздки, тільки одна людина зберігала холодний розум. І як завжи була на передовій.

Оман, краіна у трикутнику смерті, між Йеменом, Саудівською Аравією та Іраном, це те саме місце, де потрібно бути розумному лідеру в момент критичноі небезбеки. І саме там зручно тихо проводити справжні перемовини між запеклими ворогами, щоб зупинити кровопролиття. І він це зробив. Літаки не випустили ракети, всі повернулися додому живими. Це особиста заслуга президента Зеленського і ми з вами вже знаємо, хто отримає Нобелівську премію миру у 2020 році.

І так, нажаль, про такі зустрічі не можна повідомляти публічно. І тільки за багато років десь у мемуарах великих світових лідерів ми дізнаємось, як все було насправді. І тоді зрозуміємо, навіщо були потрібні всі ці зустрічі для прикриття у готелі в капцях. Але розумні це розуміють і зараз. І розуміють, що президент би із задоволенням поділився із своім народом радістю простоі відпустки в теплих краях, адже йому нема чого приховувати і наш президент не той, хто буде просто дурити людей.
Минув лише тиждень 2020 року, попереду ще багато роботи….

Рік тільки починається….

Sergey Fursa

Поделиться:
Загрузка...