Новий проФФесіонал замість невдалого коміка

90
Зворушливо спостерігати, як архітектори Карткового Будинку Зеленського зараз відчайдушно і поспіхом зводять нову Башту Разумкова.

Катастрофічне падіння рейтингів президента вже не приховати навіть від нього самого, як би не старалися Мендель і Подоляк. Криза в економіці, провал у протидії пандемії, тотальний хаос у держуправлінні вже не абстрактні цифри статистики, а відчутні в житті кожного українця.
Тому терміново розпочинається наступний етап операції: розконсервування агента #2.
Замість «свого в дошку», безпорадного, зате веселого емпата — виборцю пропонують новий образ: затягнутого в костюм, двомовного безликого спікера, який задумливо дивиться вдалечінь і водночас помічає проблеми кожного українця.
Новий проФФесіонал замість невдалого коміка.
З нового року стартуватиме другий сезон захоплюючого реаліті-шоу «Ми — крадемо і брешемо, Ви — тішитеся і сподіваєтеся».
Але тут є пастка, яку навряд чи Архітектори зможуть обійти.
Для того, щоб у Разумкова повірили, він повинен:
— перетворити парламент на реальний центр схвалення рішень
— відновити повноцінний жорсткий парламентський контроль за роботою уряду і правоохоронних органів
— і, що найважче, затаврувати корупцію, зупинити її і скерувати 300-500 млрд грн, які щорічно розкрадаються оточенням Зеленського, в бюджет.
Та тоді Зеленському не буде за рахунок чого утримувати Подоляка і Мендель, Єрмаку стане нецікаво і він повернеться в Сана Хант, Коломойський не зможе запустити приватну тягу на Укрзалізниці.
Але є й плюси: щороку можна буде будувати по 10 000-15 000 км автошляхів замість нинішніх 3000 км.
Чи чули Ви від Разумкова пропозиції і готовність очолити реальні реформи України?
Чи чули Ви бодай якесь обговорення реформ в Україні за останні півтора року? Публічно, фахово, з таблицями, математичними моделями і прогнозами.
Ні!
Бо справжньою і єдиною метою першого і другого сезонів — це грабунок більшості мізерною (або мерзенною) меншістю.
Тому всі потуги творців Разумкова розіб’ються об реальність, як колись віра одного колишнього прем’єр-міністра у всенародну любов і підтримку отримала близько 2,5% виборців, незважаючи на шалені цифри «закритих соцопитувань».
І, звісно, не забуваємо про сусідні держави, особливо Росію. Москва уважно спостерігає і активно долучається, щоб ми слабшали на очах через дії недолугої влади і беззупинний грабунок олігархів, в надії урвати щось своє.
P.S.
Пишуть що в «Слузі народу» вимагають хвалити Зеленського, погоджувати виступи, і в жодному разі не критикувати дії уряду та Офісу президента. Я пропоную ЗЕкоманді не зупинятися – і все керівництво партії вдягнути в різнокольорові штани.
Зелених нардепів і регіональних керівників вдягнути в жовті штани – аби пересічні шанувальники ЗЕ перед ними присідали з криком «Ку!» два рази. Офіс президента вдягнути в малинові штани, аби пересічні шанувальники ЗЕ з криком «Ку!» присідали чотири рази. А самого гаспадіна ВеЗе вдягнути в зелені… Шанувальників ЗЕ називати лагідно — паЗЕкі.
Одним пострілом будуть вбиті два зайці. Вихваляння ЗЕкоманди буде поставлено а наукову основу. І «Слуга народу» стане першою партією з кольоровою диференціацією штанів. Чим не інновація?
? У вас еще нет Северной Кореи? Тогда мы идём к вам!
Слуг народа обязуют Бубочку хвалить. Ну вот проснулись, хлебалушки вымыли и тут же — пять минут восхвалений.
Еще им запретят критику коллег по партии и обяжут согласовывать свои публичные заявления.
С одной стороны – это хорошо, потому что выпадающие контексты порядком подзаипали. Но с другой стороны следующим шагом будет прописанное в статус единогласное одобрямс и получается, что всю эту кодлу вполне можно заменить одним всего депутатом, который просто будет преЗЕдентскую волю озвучивать. Зачем платить больше?
Держите меня семеро…
Эти обосратыши (извините за недипломатический термин) живут в каком-то параллельном мире. Я понимаю, что Мендель и Ермак вылизывают Скрипучего до неонового блеска, но нельзя же настолько быть в информационном вакууме!
В первой половине следующего года Украину ожидает «долговое цунами», западная пресса пишет о полном провале «зелёных» реформ, сам гарант стал главным разочарованием года, состряпанный на коленке бюджет — худший за последнее десятилетие, ковид наступает, а они там с хабом кейсят и шёлковый путь прокачивают!
Поднимите ему веки и укажите единственный правильный для него путь — в маленький посёлок под Сызранью с поэтическим названием Ебеня. Кейс они прокачивают…

Поделиться:
Загрузка...