Новий Головнокомандувач. Вітаю з посадою. Ви потрапили у пекло

128
Я не знаю жодного полководця якого б не критикували.

Муженко піддавався нещівної критики, але тепер ми згадуємо період його керівництва, як героїчний, коли тримався ДАП та відвойовувалися окуповані території.
Муженка звільнили, таємно, під час міжнародної зустрічі в країнах НАТО, і тим самим принизили. Не залишивши ані охорони, ані власного транспорту.
Період Руслана Хомчака більшість сприймає, як період застоя, режиму припинення вогню, який так і невідбувся, невеликої паузи, коли загиблих трохи менше, але так само, як у міжнародної коаліції в Іраку, ще й без геноциду, тільки без міжнародної коаліції. Я певен, що період Хомчака ми будемо сприймати, як найбільш мирний у цій війні. Саме цим він і залишиться в історії, попри всі скандали, які були і ще будуть.
Хомчака звільнили перед етапом міжнародних навчань спільно з Україною, які мають бути зараз, та перед великими навчаннями Росії, що несуть нам загрозу — Запад 2021. І це серйозне питання. Але забезпечили посадою в РНБО.
Далі тепер новий Головнокомандувач — генерал-майор Валерій Залужний. Це фаховий офіцер, бойовий генерал, поважаєма мною людина. Його чекає надважкий шлях.
Росія нарощує оперативні спроможності. Обстрілює наші КСП батальонів. Він все це знає і більше.
Державне оборонне замовлення не виконується вже більшу половину року.
Не закуповують бєрци, снаряди, не роблять нову техніку, повністю заморожені відпускні, піднайомні на житло, у мене в багажнику деталь для лагодження мотору бтру однієї з рот рідної бригади, яку я знайшов приватно, бо бригаді іти на бойові. Не платять відпускні, медичні, єдиноразову допомогу скоротили.
Ворог це все знає, бо він всередині країни.
Політична влада слабка і корумпована…
З усім цим треба буде мати справу новому Головнокомандувачу.
Вітаю з посадою. Ви потрапили у пекло.
Поделиться:
Загрузка...