Нова соціологія: «слуга народу» обвалилася до 25%

100
Нова соціологія: «слуга народу» обвалилася до 25%, ОПЗЖ зросла до 17.6, Європейська солідарність зростає до 16%, Батьківщина — 10.4%. На межі РП Ляшка.
Голос — 2.6%., а після сьогоднішніх заяв мабуть втратить і останні пару %.
Загалом партія Зеленського втратила майже 20% від парламентських виборів і майже 30% від вересня, згідно соціології. Падіння настільки велике, що до кінця можна сміливо очікувати рейтингу нижче 20%.
На жаль, бачимо як консолідуються промосковські сили, адже ОПЗЖ набирає і набирає.
ЄвроСолідарність вже рік демонструє позитивну динаміку.
«Нові лідери» вирощені на каналі Пінчука, з голосистим лідером, який на гроші Пінчука їздив вчитися в США, слав відозви і підіймав нарід на боротьбоу, на виборах відняв голоси у справжньої опозиції, чим допоміг їхньому олігархічному кагалу захопити владу, а потім здався без бою і втік, кажуть -«Порошенко для них — більший ворог за Зеленського».
Ця тьотка оголосила перехід в опозицію до Зеленського, але ворогом для неї є не Зеленський, а союзник по опозиції Порошенко.
Звісно для них Порошенко — більший ворог. Він для них — ЄДИНИЙ ворог. Бо вони, як їхні дєди: переодягаються в бандерівців, щоб очолити підпілля.
Але українці книжок не читали і методи покидьків не знають. Тому будуть і далі голосувати за мразоту, що нарядилася в вишиванки. Сто років пройшло, а методи не змінюються.
Адвокат єфремова
Адвокат януковича
Зам мусора захарченка, адвокат одеської вати
Зам табачніка
Це тільки ті що я згадав
Це тільки ті хто обійняв посади офіційно. Бо є ще й хорошковський, тігіпко, портнов та інші.
Це тільки ті кого ОСОБИСТО призначила особина, що 1,5 року тому на стадіоні питала в Порошенка «Чому не покарані вбивці Небесної Сотні?» А потім відпустила беркут і призначила ось це.
Це щоб ви потім не казали, що «сцарь не віноват, боярє плохіє» чи «мальчік хороший і честний, но йєго обманивают, окруженіє плохоє, он нє знаєт»
Мене це не дивує і я на це очікував.
Дивують мене 2 факти:
1) Відсутність будь-якої реакції на такі речі від так званих «ррреволюціонерів» і «націоналістів». Все норм, я так розумію?
2) Цікаво як воно співпрацюється з такими людьми тим, хто клявся помститися за смерті українців, хто підтримує проукраїнський, проєвропейський вектор руху? Як воно сидіти за одним столом, звітувати перед цими особинами?
Зеленський терміново відреагував на вибухи в Бейруті
На потрапляння в полон 8 військових відреагував на 4-й день
На збиття українського Боїнга в Ірані відреагував на 2-й день
На повені на Закарпатті і Прикарпатті відреагував на 3-й день
На зраду військового в сірій зоні відреагував на 3-й день після прокляття батька і послав гонцов з відосіком. Типу це мало б помогти. Гівновідосик брехні точно захитстить від прокляття батька, зраджений син якого помирав жахливою смертю, коли все було на «особистому контролі»
На корупцію в оточенні, хабарництво взагалі не реагує
Не реагує на смерті десятків військових, в тому числі вбивства вищого командування
Не реагує й на тисячі загиблих у війні з росією, на їх сім’ї, на їх інтереси, дозволяє тваринам танцювати на їх кістках, називаючи захисників України фашистами, каратєлями…
А от вибух в Бейруті…
То терміново треба відреагувати…
Поделиться:
Загрузка...