Ненавиджу мразоту…

97
Як же мене дістали ці слуги народу, які вважають, що вхопили бога за бороду. Ну от скажіть, ну навіщо чіпати закон про мову, ну от навіщо Разумков погодив вносити на розгляд цей законопроект про скасування української мови навчання і повернути російську?

Ну от чого вони хочуть цим досягти?
Якщо цей законопроект розглянуть та проголосують, то з 5 по 11 клас, діти будуть вчитись російською мовою. Я не хочу, щоб в моїй державі, де державна мова українська, викладали російською, бляха ну це ж логічно: Україна — українська мова, не російська.
Кожен депутат, який проголосує за цей абсурд 16 липня, може вважатись колаборантом РФ. Бо свідомий громадянин не утне такої фігні. Це буде робити тільки той, хто або вже працює за російські гроші тут, або хоче, щоб прийшов цар з РФ і тоді у них все буде добре.
Фактично це сприяння гуманітарній агресії РФ. Бо в них на півночі завжди був пунктик — знищити мову, бо так вони знищують ідентичність.
Ненавиджу мразоту…
Свинарчука старшого виправдали, на Порошенка не знайдено жодного доказу про міфічні злочини, які нам так описував Зеленський.
Потураєв, зі слуг народу, заявив, що Зе зрозумів і довів, що не можливо пр
осто перестати стріляти.
А тепер сядьте, якщо стоїте.
Команда Зе — Коломойський визнали, що Ротердам + це вигідна і успішна формула для України.
В п’ятницю 10 липня стало відомо, що державне «Центренерго» погодилося підписати договір на поставку вугілля, розрахованого за формулою «Роттердам +»
Раніше «Центренерго» (що знаходиться під контролем менеджменту Коломойського) почало використовувати замість вугілля (якого в надлишку) природний газ, який Україна в значній мірі імпортує за валюту. Відповідно українські шахтарі виявилися без роботи, що вилилося в масові акції протесту перед Офісом президента.
Помаялися, помаялися, наробили біди в енергосекторі, збільш ли загрози енергетичній безпеці і…..
І прийняли рішення відновити постачання вугілля за ціною Роттердам +. Як виявилося, ціна Р + найвигідніша для енергетиків. Вона на 20% нижче державної регуляторної ціни вугілля. Більш того, виробляти електроенергію з вугілля за ціною Р + на 10% вигідніше, ніж з природного газу.
Тепер ідіотами виглядають не тільки Зе команда, бо їм не звикати, не тільки хто на виборах кричали про злочинний Ротердам та нищили Порошенка, але і НАБУ та САП, які намагаються довести необгрунтованість формули Роттердам +.
Рік тому глави цих відомств буквально сприйняли критичні висловлювання Коломойського-Зеленського на адресу формули і кинулися розслідувати з подвоєною силою.
Вони уявити собі не могли, що через рік вже Команда ЗЕ та підпрмємства Коломойського будуть купувати вугілля по Роттердам + для «Центренерго» і ця ціна виявиться найнижчою з усіх можливих альтернатив.
І так по всіх напрямках…
Зеленський прийшов до влади на брехні і сяде в тюрьму, але на відміну від Ріффмайстра, до нього ніхто не прийде на підтримку.
Поделиться:
Загрузка...