НеДЕШЕВИЙ ХЛОПЕЦЬ з народу

104
Як на мене, одна з найбільших наших проблем, щодо різноманітних журналістських розслідувань в тому, що ми увагу звертаємо на розслідування, які нам підсовують противники.
.
А водночас існують проекти журналістських розслідувань, що розповідають справді актуальні речі. Наприклад на каналі «Прямий» є такий проект «Watchdogs. Розслідування», що виходить кожного четверга. І крайній їх випуск справді шикарний.
Що там у нас кажуть про Зеленського? «Він не краде?» «Він простий хлопець з народу?» Ну от реальність така, що цей «простий хлопець» уже обходиться державі дорожче ніж будь-хто з попередників.
По-перше, цей «хлопець з народу» весь час кудись їздить. І знаєте, в мене склалося враження, що офіс президента спеціально організує йому нові й нові мандри, з банальною метою – на цих мандрівках Зеленського заробляє оточення Зеленського. Дивіться самі.
Зеленського весь час треба охороняти. Президент на велосипеді був у кіно для йолопів, які на ці байки повелися. В реальності Зеленського уже возять кортежами яких не було ані в Ющенка, ані в Порошенка. Статті розходу на охорону президента це пісня. Наприклад, шкарпеток для своїх співробітників ДСО на рік купує на 800 тис. грн. Ще – на 200 тис. грн. краваток. На балансі ДСО перебуває певна кількість службових собак, які за два роки державі обійшлися у 982 тис. грн. При чому 17 тисяч були витрачені (видихніть) на черевики для собак.
Від вересня до кінця 2020 р. ДСО на автомобілі спецпризначення витратили 49,6 мільйонів грн. Скільки там коштувало забезпечити ковідні лікарні киснем? Але й це не межа. ДСО ще активно дбає про забезпечення своїх працівників житлом. Від серпня по грудень було перелічено 70 мільйонів грн. на пайові внески, при чому всі ці гроші отримала ТОВ «ДБК ПАРТНЕР», яка забезпечувала житлом охоронців Януковича. Що у нас там із забезпеченням житлом інвалідів війни?
І нарешті пункт який мене порвав – ДСО закупило на новорічні свята дрова на 37 тис. грн., тобто біля 25 вантажівок. Лихо в тому, що всі резиденції де відпочивав Зеленський забезпечені централізованим опаленням, тобто дрова там не потрібні як таке. Далі зрозуміло?
До речі про відпочинок президента. Пам’ятаєте цьогорічний відпочинок Зеленського в Буковелі, де він фотографувався з «випадковими лижниками»? Так от на той відпочинок «офіційну делегацію на чолі з президентом України» возила Державіакомпанія «Україна» за скромну цифру – 1,5 мільйони грн. Я ще тоді писав що «випадкові лижники» приїхали в Буковель разом з Зеленським.
Перельоти Зеленського – окрема тема. За два роки Зеленський здійснив сотні перельотів, за що ми з вами заплатили 450 мільйонів грн. Пригадуєте, скільки разів за рік Зеленських ходить у відпустку? Ну от.
І ще. Пригадуєте з якою помпою Зеленський оголосив про передачу літака і вертольота з президентського авіазагону до ЗСУ? Розслабтеся – ніхто нічого не передавав. На кінець травня поточного року, обидва борти перебувають на обліку ДУС. Як кажуть: «Головне прокукурікати, а там хоч не розквітай».
Взагалі якщо брати статті розходів ДУС – голова паморочиться. Наприклад, квіти для офіційних заходів ДУС купує по 2-5 тис грн. за букет, за 10 місяців квіти президента нам з вами обійшлися у 606 тис. грн. А ще серед витрат ДУС – запонки з бурштином за 50 тис. грн., рушники по 7500 грн, парасольки по 11 тис. грн., комплект намисто і сережки за 15 тис. грн., брошка за 2000 грн., жіноча хустка за 26 000 грн… Я сильно переймаюся за Першу Леді – вона стверджує що всі прикраси собі купує сама. То для кого це тоді її благовірний купує жіночі прикраси державним коштом?
Вам не здається що Порошенко з Мальдивами за власний кошт, платникам податків обходився у рази дешевше?
До речі, минулого року ДУС убрався в бюджет в 900 мільйонів грн.. Цього року у них 1 мільярд 300 мільйонів – рекорд в історії України. Розвернися душа!
Про це треба говорити. А не про гидотні наклепи у вигляді версій від Бігуса.
.
В полоні терористів з бананових республік залишається близько 2 сотень заручників. Більшість з яких військові, більшість з яких знаходяться там роками.
За словами уповноваженої з прав людини ВР України Л.Денисової, останнє засідання на тему звільнення полонених відбувалось в липні 2020, тобто рік тому. Цілий рік «головнокомандувач» забиває болт на полонених, після ганебного обміну беркутівців на таксистів за формулою «всіх на всіх»
Як добре що Шапітолій поки що не клепає плівки медведчука на цю тему і ротом wалaви не розказує чому в цьому винуватий Порох.
Mason Lemberg

.

Провал
У Зеленського надриваються: йомайо, США підвели, знімають санкції проти Росії по Північному потоку2.
Типу це мало не прогіб під Росію.
Нічого подібного.
Це якраз реверанс не в сторону Росії, а Німеччині.
Після Трампа Байдену доведеться налагоджувати заново стосунки з європейцями. А передусім з німцями.
А німці хочуть таки добудувати потік.
І ми просто побачили, що Штати цінують як партнера Німеччину більше ніж Україну.
Вибір явно був не простий. Але вони його зробили.
І тут нєча на зеркало пєнять.
Зеленський усе зробив, щоб не сподобатись німцям і особисто пані Меркель.
А могли ж говорити з німцями ще і рік, і два тому те, про що талдичать зараз: що це не економічний проект, а політичний. Що здавши Україну – Європа може сама виявитися наступною. Принаймні – прибалти наступні.
І пісня єдут-єдут па Бєрліну наши казакі в Ростові виспівується серйозно.
Але Зе! все провалив. Такого поганого переговорщика як Єрмак в Україні ще не бачили.
Він лише із Джуліані підставитися міг.
Щоб Байдену зараз всю дорогу нагадували, що Зе!Єрмак грав за противників і пов’язаний з плівочками Деркача/Кулика.
А тепер обламалися і їм знову хтось винен.
Наш кавалер не може ніяк зрозуміти, що вибрати можуть не його.
Просто нарцисизм – не виліковний.
Поделиться:
Загрузка...