НЕ-ВІ-РЮ!

170

Власниця зоомагазину з намальованим тризубом
Мужчина, якого посадили за інакомисліє
Бабця з паличкою
Двоє бажаючих залишитися в процвітаючій лнр.
… і це всі, кого вони «визволили».

Визволили ціною злочину проти держави.

В кращому випадку це випадкові люди з вулиці.
В гіршому (і так воно напевне є) — випадкові люди з вулиці разом з гуснявою агентурою.

На руках зелі і його кліки тепер злочини проти Майдану і кров Небесної Сотні.

Mason Lemberg

Сьогодні стало кінцево зрозуміло: у 2020 році нас чекає остаточна і можливо остання битва за Україну. Або ми переможемо їх, або України просто не стане.

Всі найгірші та найстрашніші прогнози справдились. Країна не те що котиться, вона летить зі страшною швидкістю в прірву. Ця прірва стає все ближчою та небезпечнішою.
На волі беркути, терористи та бандити. У тюрмах — добровольці та волонтері.
Пріоритет — просто перестати стріляти і «мір» з Путіним, а не перемога та єдність України.
Правоохоронні органи стали маріонеткам не лише влади, але і кремлівських вимог.
Рух до цивілізованого світу та децентралізація — відміняються. Рух до «русского міра» та «сватизації» країни на марші.

Зрештою, Революція Гідності розтоптана. Небесну Сотню вдруге знищили та плюнулм в обличчя всім рідним загиблих. А в право, закони…їх просто не існує. Вони не діють. Є лише вказівки з Офісу президента, які не мають нічого спільного з законом та правилами.

Україна остаточно втрачає суб‘єктність всередині країни та ззовні.
2020 рік може стати вирішальним. Вирішальним в планах Кремля по знищенню держави зсередини. Або ми це зупинимо, або країни може просто не стати.

Андрій Смолій

За кого отдали уб&йц Небесной сотни….

Я думаю, такое вылезет боком. Всем, кто это устроил, организовал и провел. Даже если не напрямую.

Бойцов ВСУ освободили итого — 12 человек, если не ошибаюсь.
Украина отдала более 120 терр@ристов и уб&йц.

Аллан Левітов

Беркут — 48 загиблих і 80 поранених
Харківські терористи — 4 загиблих, 9 поранених
Маріупольські терористи — 13 загиблих
Фермер Бутріменко — 10 загиблих, 7 полонених військових
Гаджиєв — 8 загиблих

На руках цих 14 тварин 83 загиблих, 89 поранених і 7 полонених.

Це тільки ті 14 тварин, прізвища яких відомі
А є ще сотня звільнених сьогодні.

Нам віддали в кращому разі випадкових людей, зібраних десь на вулицях ОРДІЛО.

200 наших заручників, в тому числі близько 100 військових досі в підвалах.

Горіть в пеклі, зрадники!

Mason Lemberg

Хуцпа 80-го левела — це говорити про «усвідомлення цінності людського життя», віддаючи замовникові вбивства — непокараних убивць. Тобто, це вже не брехня в звичайному розумінні — а якась порнографія духа в особливо жорсткій формі.

Усвідомлення цінности людського життя з’являється в людстві там і тоді, де з’являється табу на вбивство. Навіть в архаїчному родоплемінному соціумі за вбивство належиться суд не тільки тому, що родичі жертви жадають помсти, — а насамперед тому, що таким чином суспільство демонструє всім сущим і прийдешнім, що воно «свідоме цінности людського життя»: свідоме того, що «кров людська — не водиця, проливати не годиться» (с) (і кожен цивілізований народ має в своїй мові збережені аналоги цій формулі.)

Вбивця ж, звільнений без суду, — ознака домінування зовсім інших цінностей, відверте рекрутське запрошення для нових охочих: «Убивайте, шлях вільний!» (в нашому випадку — «За х@хлов ничего не будет!»)

(Ба більше — тепер пролита вбивцями кров ляже своїм тягарем ще й на тих, кого буде звільнено коштом їхнього непокарання: така-от класично-мафіозна «пов’язка кров’ю». Тому що карма, як відомо, — сука, а кров — таки не водиця, і за переступ «основного закону метафізики» обов’язково приходить відплата, рано чи пізно. «Вимінюючи» в терориста наловлених бранців на непокараних злочинців, злочин тим самим аж ніяк не анулюють — це фізично неможливо! — а тільки «розмазують» на більшу кількість народу: переводять невинних — у мимовільні співучасники.)

Ну а все разом — це акт колективного, всією країною, ставання навколішки перед державою-терористом, схиляння голови і покірне визнання ГУЛАГівського принципу: «Кто сильный, тот и прав». Welcome to hell.

Тому те, що відбувається зараз — це фактично плебісцит: поділ на тих, хто згоден на ГУЛАГ, бо сподівається влаштуватись при кухні, — і тих, хто каже: «Ні, покидьки, йдіть туди самі».

Ось так усе насправді просто.
І середини тут — ні, немає..

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)

Сьогодні проти України здійснено злочин.
Організована група на чолі з Зеленським організувала втечу з-під варти вбивць 48 людей на Майдані. Через Зеленського і його на 100% ручного генпрокурора назавжди втрачена можливість притягнути до відповідальності винних в найжахливішому злочині в історії незалежності.
ОЗУ Зеленського здійснила злочин.

Зеленський, Рябошапка, ручні прокурори і судді — всі повинні бути заарештовані.

І на ніяке «звільнення полонених», як виправдання цьому злочину вестися не треба. Це не пом’якшуюча обставина, а навпаки — обтяжуюча: вони замітають сліди і прикриваються ніби зато повернули наших полонених. Наших полонених всі 5 років вдавалося повертати без видачі беркутівців Росії. Попри всі наполягання останньої. А зараз позиція України ще сильніша. Тож приводів йти на таке не було.
Значить, це просто тупий злочин «за домовленістю з Росією».

Всі ці покидьки мають сісти замість беркутла.
Але зробити це вже має новий трибунал. Здійснити його має стати нашою метою.

Джон Сміт

Низький та мерзенний піар. Не перестаю дивуватися, як ці люди роблять з повних провалів та знищення державності «позитивну» картинку.

Замість того, щоб дивитися в очі родинам Героїв Небесного сотні, Зеленський дико піариться на обміні. У влади немає нічого святого, немає розуміння державності, точніше навіть її повна протилежність. Це так звана «путінізація» країни, де замість реальності суспільству пропонують телевізійну картинку на проплачених каналах.
Де незалежних ЗМІ не пускають висвітлювати важливі події, де немає судів та немає законів.

Але є дикий піар. Ось він тут, на цьому фото. Герої більше не потрібні. Важливі вимоги агресора та окупанта. Важливі інстаграм картинки. Важливе все, крім України.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...