НЕ ОБИРАЙТЕ СЛАБАКІВ У ПРЕЗИДЕНТИ

133
Вова не викидує з керівництва української переговорної групи старих комуняцьких під*арасів, які пропонують дати автономію бойовикам і всіх їх пробачити за вспороті животи і відрубані руки за тризуб.
Хоча може одним розчерком пера.
Вова не виганяє на мороз підсрачником весь Печерний суд, який навіть поза справою по суті відслюнявив Суркісам 10 млрд НАШИХ, потрібних НАМ так гривень.
Хоча може ліквідовувати суди вносячи закон.
Вова не розганяє суддівську мафію іншого Вовка в Окружному Адміністративному Суді, розмови яких слухала вся країна.
Хоча може.
Вова не викинув під сраку Єрмака.
Хоча міг.
Вова палець об палець не вдарив, щоб врятувати морпіха в сірій зоні.
Хоча міг.
Більше того! Вова натомість взяв ситуацію під контроль, а потім укатіл на дванадцяту, чи яку там вже відпустку, він же у нас с*ка труженік, а потім ще й розіграв шоу з терористом у Луцьку для приховання злочину.
Проросійські канали Вова теж не закриває. Не заважає взагалі Медведчуку окучувати лохторат.
Хоча може. Керівник слідчого підрозділу ДБР Корецький дав покази.
Вова не покарав нікого за вкрадені маски, які ми побачили у Іспанії, за вкрадені 6 млрд в Центренерго, які осіли у офшорах коєкого, за зерно на випадок голоду. Ху*лі за те зерно карати? Миші з’їли. Ідіть у сраку (с).
Вова не викинув зі своєї фракції проросійських гнид і покидьків, шушваль, яка замовляла проституток прямо в Раді, відвертого гвалтівника.
Хоча міг, що і підтвердив у випадку з Леросом.
Чому це все? Та тому що Вова вже завербований. Його дуже просто зламала ота вся шушера, що навколо нього. І зробили це елементарно, як з усіма тупими наркошами на точці у бариги — замазали у злочини, а потім підвісили на гачок компромату. Тепер це лише формально його підлеглі. Реально це куратори дрібного зрадника, який відсьогодні виконуватиме все.
Бо блін ще Господь Моїсею на горі Сінай на кам’яних таблицях написав УКРАЇНСЬКОЮ блін мовою:
НЕ ОБИРАЙТЕ СЛАБАКІВ У ПРЕЗИДЕНТИ, БИЛЄАТЬ! НЕ ОБИРАЙТЕ!! НЕ ОБИРАЙТЕ, СКАЗАВ! ОБЕРЕТЕ НАРІКА С*КА, Я СКАЗАВ, МАНАВ Я ВАС. ПИ*ЗДУЙТЕ НАЗАД У РАБСТВО!
Поделиться:
Загрузка...