Навальний повністю отямився

179

Російський опозиціонер Олексій Навальний, отруєний речовиною типу «Новичок», повністю отямився.

Про це повідомляє Insider спільно з Bellingcat і Der Spiegel. З посиланням на джерела зазначається, що у вівторок Навальний повністю отямився, а його стан здоров’я кращий, ніж можна було очікувати в такій ситуації.

«Згідно з джерелом, для зустрічі з Навальним треба подолати три кордони охорони. Найвищий рівень безпеки було введено вчора після того, як стало зрозуміло, що Навальний усе пам’ятає», — йдеться в матеріалі.

Джерела видань також повідомили, що німецькі спецслужби готуються не тільки до фізичної загрози опозиціонеру, а й до «дезінформаційного шторму».

На думку лікарів, Навальному вдасться фізично відновитися принаймні на 90%, а психічно він відновився майже повністю.

Нагадаємо, що 20 серпня російський опозиціонер Навальний з літака потрапив до реанімації в Омську з попереднім діагнозом «токсичне отруєння». Навальний не опритомнів і впав у кому. Два дні РФ не давала дозволу на його переведення за кордон на лікування, а 22 серпня він все ж був транспортований до Німеччини. Перед цим російські лікарі назвали «основний робочий діагноз» Навального і заявили, що отруєння не було.

Фахівці клініки Charite впевнені, що Навальний був отруєний. У Кремлі заявили, що німецькі лікарі «поквапилися з висновками», і відмовилися розпочати кримінальне розслідування.

Проте німецькі лікарі запросили в Болгарії дані про отруєння Омеляна Гебрева, який був отруєний агентами російського ГРУ. Вони припускають, що Навального могли отруїти тією ж речовиною, що й болгарського бізнесмена.

Учора Die Zeit повідомила, що результати аналізів, проведених Інститутом фармакології і токсикології Збройних сил Німеччини свідчать, що російського опозиціонера Олексія Навального отруїли новим, більш смертоносним видом бойової нервово-паралітичної речовини «Новачок».

Ймовірно, Навальний мав померти ще в літаку, але його вдалося врятувати, бо пілот вирішив екстрено посадити літак.

Поделиться:
Загрузка...