Наших знову вбивають!

103
Обстріли, загиблі та поранені під час «перемир’я» — дзеркальне повторення минулорічних подій.

І така сама ганебна реакція військово-політичного керівництва країни.
Але тоді хоч Зеленський з Хомчаком виходили до преси та розповідали про «інцеденти» та «провокації», а найвеличніший жалівся на втому та нестачу часу для дітей.
Тепер чомусь замість миттєвої реакції головнокомандуючого, який знову замість «миру» втратив своїх солдатів — жвачка від Кравчука про «неухильне дотримання умов перемир’я українською стороню», «стурбованість Зеленського провокаційними (!) обстрілами» …та відео-звіт про минулорічний обмін заручниками і визволення моряків, звичайно, без згадки про виграний ще за Порошенка по їхній справі міжнародний трибунал.
Наших знову вбивають!
Яке «неухильне дотримання»?
Які відосіки?
Які «окремі відмінні випадки»?
Який «даємо бойовикам останній шанс»?
Де звернення до міжнародної коаліції? (І чи існує вона ще?)
Де скликання Радбезу, як це регулярно відбувалося раніше?
Де вимоги нових санкцій для РФ?
А головне — де чесна розмова з народом про черговий провал спроби замирення окупанта?
Чи вже життя наших нічого не варті, щоб не турбувати «втомлене населення»?
Як з Журавлем, як з десятками інших загиблих під час липових «перемірій».
Війна триває більше шести років — і вже п’ята її частина при президенті України Зеленському.
Звітувати немає чим, пишатися тим більше — тому її замовчують.
Класичне «отримають і війну, і ганьбу» збулося.
P.S.
Ще міністр Пристайко в 2019 році з інтервалом в пару місяців постійно анонсував «перемир’я» — і пам’ятаєте чим вони закінчувалися?
А от мініст Кулеба не пам’ятає, бо 3 вересня заявляв, що «безпекова частина мінських домовленостей щодо врегулювання на Донбасі вже почала діяти» (с)
Але же 6 вересня після обстрілів та втрат терміново почав ініціювати розмову з Лавровим «для обговорення ситуації, що склалася, та шляхів виходу з неї» (с)
Він реально думає, що Лавров хоче «виходу з ситуації», бо 6 (шість) років з ним погано контактували?
Ця гра в наївність вже дістала.
Немає про що домовлятися з РФ — на них треба впливати міжнародним тиском та стояти в глухій обороні, іншого «виходу з ситуації» не було і не буде — крім капітуляції та виконання умов Кремля з федералізації та деукраїнізації України.
Ці «новиє лица» ввели народ в оману обіцянками швидкого миру та казками про «наживання на войнє», а тепер клеють дурня, бо під мудрим керівництвом Зеленського нездатні протистояти Москві ні на справжньому, ні на дипломатичному фронті.
Спроби домовитись з крокодилом виглядають принизливо та недолуго, і крім повзучої капітуляції ні до чого не призводять.
P.P.S.
Загиблий Захисник Тарас Кубійович. Був убитий вчора від московської кулі під Кримським.
Родом з Прикарпаття, молодший сержант.
Загинув через тих, кого не хоче називати президент Зеленський. Загинув через ворога, якого треба називати ворогом. Чітко та переконливо. Щоб увесь світ знав за кого стоять мужні українці.
Щирі співчуття рідним та близьким!
Спочивай з миром!
Вічна слава нашим Героям!
Одного воіна вбив снайпер. Знайшли тіла двох загинувших бійців. Сьогодні в шпиталі помер воїн від тяжкого поранення. Ще два бійця зазнали поранення.. Це все за одну добу.
Штаб ООС повідомляє, що в них все під контролем. Отой, що називає себе головнокомандувачем, як завжди мовчить.. Офіс президента пише, что Кравчук там щось сказав. Публікують висловлення людини, котра взагалі немає відношення до керівництва. В країні немає адекватних керівників, це як би летить літак без екіпажу.. Зрозумійте, що ми летимо на автопілоті з підбитим крилом, керувати нікому..
Поделиться:
Загрузка...