Наш кандидат на украинских выборах — это хаос

230

Юрий Бирюков:
Появление новых бордов вызвало бурное обсуждение… Путину крайне удобна и выгодна любая слабая фигура в кресле президента Украины. Путину не обязательно контролировать её напрямую. Как заявил Венедиктов после недавней встречи с Пуйлом: «Наш кандидат на украинских выборах — это хаос…»

Гарна характеристика українців після цих виборів
Nick Kvest

Коли Іван Мазепа спробував звільнити Україну від московського ярма, велика частина козацтва і населення його не підтримала. І отримали Руїну та 300 років рабства.

Коли Скоропадський почав розвивати науку, культуру, будувати зв’язки з заходом і чітко визначив, що більшовики — ворог, з яким не можна домовлятися, українці і його не підтримали. Їм куди більше до вподоби були обіцянки світлого соціалістичного майбутнього від Винниченка та Грушевського, тож правління гетьмана було повалено, а до влади прийшли люди, що ледь не без бою здали країну більшовикам і «братському» народу, а самі швиденько до них приєдналися. Результат — червоний терор, голодомор та довготривала радянська окупація.

Коли у українців була можливість обрати Чорновола, він їм теж чимось не сподобався. Результат — Кравчук та Кучма, встановлення олігархату, безглуздий меморандум, втрата справжнього лідера справжніх проукраїнських сил.

Коли Ющенко почав розвивати культуру, проводити українізацію, повертати нам наших героїв і висвітлювати справжню історію України, а не її російську версію, а також заявив про Україну та її трагічне минуле на весь світ, добивався визнання Голодомору геноцидом нашого народу, люди його також не підтримали. Результат — вибір між Юлькою і Яником у другому турі, перемога останнього, згортання всіх змін, ганьба на весь світ з Президентом-зеком, а пізніше — Небесна Сотня, країна на грані дефолту і російська агресія.

Видно чітку історичну тенденцію: як тіки у України з’являється шанс вирватися з лап московії і утвердити свою незалежність, та лідер, що намагається цей шанс реалізувати, народ(більша його частина) з самогубчим поривом знищує його і повертає все взад.

Втім все рано чи пізно змінюється, і я щиро сподіваюсь, що ми зможемо нарешті розірвати це порочне коло… Але це вже залежить виключно від нас самих.

«Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні — маючи, щоб не довелося потім гірко любити — втративши» — Чорновіл В.М.

Дмитрий Чекалкин

P.S.

Появление новых бордов вызвало бурное обсуждение и постоянное противопоставление вчерашней фразы в эфире ICTV (посмотрите, если пропустили) «Зеленский — не ставленник Кремля» и появлению портрета Путина.

Разочаровались те, кому понравилась мягкая риторика на телеэфире. Ага. То есть, нужно было Донбассу обещать перемирия и диалог, а Львову обещать продолжение борьбы. Реально, мне такие советы сегодня приходили в личку — делайте разные месседжи для разных географий.

Ребятки, вот только у нас одна страна. У нас не «голос Донбасса» и не «голос Тернополя» — у нас голос всей страны. Разной, разнообразной, противоречивой. Но одной страны. И да, это вот позиция Петро Порошенко — мы должны думать о стране. И защищать ее, защищать от Путина. Хотя это кому-то не нравится, да.

Ну, а экспертам в политтехнологиях:

1) Напоминаю, что проход во второй тур был очень под вопросом, но задача была реализована. Именно тем штабом, который и разрабатывал стратегию на второй тур.

2) Ядерные сторонники Порошенко в подавляющей массе свой как раз и идентифицируют главную угрозу стране не в Зеленском, а в Путине.

3) Путину крайне удобна и выгодна слабая фигура в кресле президента. Подконтрольная кому-либо. Путину не обязательно контролировать напрямую.

4) А вот всем патриотам страны, которые в первом туре сделали другой выбор — им стоит задуматься и на них обращен месседж.

Как-то так вижу.

Юрий Бирюков

Поделиться:
Загрузка...