Народжений повзати

9 106
Він «цивільний». Причому на нижчому рівні розвитку. І тому він до сих пір обертається в світі «цивільних», конкретно тих, хто в потоці інформації вибирає для себе розпродаж в модному магазині, або новину, за кого там вийшла заміж поп-зірка.
По суті вся його команда до війни відношення не має, вона для них брудна, вони беруть її кінчиками пальців зі словом «фе» і відсувають від себе. Кудись на краєчок Донбасу, типу хай це «смердить» десь далеко. Подалі від ресторану «Велюр» і Конча-Заспи, від пляжів і дискотек. Від великого бабла і красивого життя.
Ось потік дорогих авто, елітні дівчата, чоловіки з дорогими годинниками і товстими гаманцями, ось безтурботна молодь, яка не здатна усвідомити вчинок агресора і відповісти на питання «чий Крим». І серед усього цього — група людей, прощаються із загиблим на Донбасі хлопчиною. Начебто ця група — сама в своїй війні і копошиться, а всі «нормальні» люди живуть своїм життям, окремо. Пара машин, з табличкою «вантаж 200», вливається в потік лексусів і мерседесів, скромно, тихо, відокремлено.
Так ось, він, здавалося б, верховний головнокомандувач, не з тими, хто ховає бійця. Він вибирає сторону «нормальних» людей, які йому ментально ближче. З товстими гаманцями і довгоногим ескортом. З байдужими дітьми і поверхневими інтересами. Вони ходять в ресторани, звідки ввічливо чи ні прогонять людину у військовій формі, «щоб не дратувати відвідувачів». Вони оточують себе «гідними», їхнього ж рівня, не дай Бог, не «майданутими», не тими, хто щось там щебече про якусь націю, честь.
І тому ці люди не помічають новини, що «десь там», в «іншому житті», вбили військового медика, порушили домовленості, поранили наших хлопців. Десь там волонтери пишуть про нові борти з бійцями, яких необхідно оперувати. Десь там, далеко від «нормальних людей» …
Сказати, що я хочу бачити верховного головнокомандувача на фронті, щоб підтримував і мотивував бійців? Що хочу чути правильні слова, сказані не через день, не через тиждень, не через місяць, а миттєво? Що хочу бачити його роботу на міжнародній арені, щоб відчути, що він на своєму місці? Що бажаю розуміти, що таке поняття, як війна, йому ближче, ніж нагородити Потапа чи поцілувати в лоба Лисого?
А сенс?
Народжений повзати літати не зможе.
Ні слова про Росію , країну -агресора, що окупувала Крим і Донбас, в день ВМС України . Ні слова про російські окупаційні війська на Донбасі через день після цинічного вбивства українських військових і медика. Ні слова про російських вбивць в день поховання ще одного українського Героя. Не знайшов часу особисто вручити Зірку Героя батькам Тараса …, передоручив міністру оборони. . На інспекцію дитячих садочків і шкільних стадіонів час є, на відосики з образами далекобійників хист є. Бути Верховним , батьком солдатам, підтримкою мамам загиблих воїнів — такту немає.
« та сторона»…. дешеве і смішне бажання зайвий раз не образити Путіна, бо ж ще з ним фотографуватися. Ворог зневажає слабких, він не оцінить вашу «дипломатичність» і мовчання. Це плазування тільки розв’язує йому руки .
Офіс президента перервав добове мовчання ягнят і повідомив, що «Зеленський тримає під особистим контролем ситуацію з убивством військового медика та пораненням бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця в районі Зайцевого Донецької області.»
Перша реакція ОП, у якій згадується вчорашня трагедія. З’явилася після заяви Посольства США. Зеленський тримав скандальну паузу, плюючи на почуття українців, але проігнорувати американців він не посмів.
Зеленський, ми щиро бажаємо, щоб ти так само успішно «особисто контролював» ситуацію у власному памперсі.
Ми розуміємо, чому ти не прийшов сьогодні на Майдан віддати останні почесті загиблому воїну.
Ми знаємо, що ти скоро боятимешся власної тіні так само, як зараз боїшся власної армії.
Ми віримо, що скоро ти почнеш боятися власну армію більше, ніж армію росії.
Сьогодні одна з подруг висловила дуже доречну думку: путін збирався говорити з клоуном, який став на чолі України. Але клоуна більше нема, від клоуна лишилося порожнє місце. Тому путіну доведеться говорити з Україною.
Вічна пам’ять загиблим героям. Вічна ганьба боягузу, негідному стояти у тіні наших героїв.
Оце і все, шановні? Це все звернення стосовно трьох вбитих агресором людей?
«президент тримає на контролі»? Що він тримає, кого? Президент не може назвати навіть хто це зробив. Не може сказати що це Росія та Путін. Для нього це знову «бойовики», «угрупування».
І ще одне питання: коли Зеленський зреагував? Лише після того як про це чітко заявило посольство США, і назвало це АГРЕСІЄЮ РОСІЇ.
Коли щодня гинуть Герої, президент воюючої країни просто відмовчується, поки весь світ говорить про агресію та вбитих військових та медиків.
У нього «азартні ігри», гральні автомати, скасування мови та інше нікому не потрібні речі. Крім олігархату та Кремля.
Поделиться:
Загрузка...