Народ-халявщик, якого знову обдурили

561

Нарешті сталася подія за яку я можу похвалити ЗЕкоманду. Уряд Гончарука відмінив постанову прем’єра Гройсмана N560 від 29 червня 2019 р. «Про граничні тарифи на опалення і водопостачання».

Уряд Гончарука прилюдно і офіційно визнав – казка закінчилася. Коні перетворилися на щурів, карета – на гарбуз, а Попелюшка – на служницю-бридулю.

Халяви – не буде. Про тарифи Зеленський таки жартував. Не даремно про зменшення тарифів на комуналку (а цього на момент президентських виборів бажало 40% населення) в передвиборчій програмі Зеленського – ані мур-мур.

Власне – уряд Гончарука зробив правильно. Стається те про що порохоботи криком кричали напередодні виборів, зменшити тарифи на комуналку – не можна. Єдиний шлях зменшення тарифів на комуналку це влягтися під Москву і покірно віддатися на її волю і бажання. Тарифи на комуналку як у Європі (а ми і зараз їх не платимо) це ціна за Незалежність. І ще – це стимул для розвитку газових родовищ та альтернативних джерел енергії. Що й відбувалося протягом 5 років.

Казка закінчилася – на заміну їй прийшла сувора реальність. Тарифи на комуналку не зменшилися – вони зросли. З пільгами на комуналку уже під маркою «монетизації» почався мухльож – ветерани про це уже криком кричать. Разом з пільгами, пішов мухльож із субсидіями, під виглядом перевірок – а скільки обурення викликав сам факт впровадження субсидій? Все це – нові обличчя. Всім цим наш народ, що бажав казкаря, муситиме ласувати до кінця опалювального сезону. І наступні роки.

Казок не буває. Бувають ефективні і неефективні керівники. Економікою треба УМІТИ керувати. Той хто горлає «вас дурять» як раз і мріє вас обдурити, а винні в тому ви, бо замість запитати «які ваші докази?» ви зразу ж вирите нахабній брехні. Тож опинившись в дурниках – не дивуйтеся.

І так. Ще одна сувора реальність полягає в тому, що українці НЕ здатні економічно утримувати власну країну. Рок за роком ми позичаємо-позичаємо-позичаємо… Так борги ми віддаємо – президенти, які забезпечують повернення боргів (Ющенко, Порошенко) для українців стають ворогами N1. Жадаючи отримувати всі переваги від Незалежності, українці категорично не хочуть нести зобов’язання і жертвувати. Саме через це раз за разом вони стають ошукані і пошиті в дурники. Щоразу, як вірять веселим хлопцям і дівчатам, які обіцяють їм неміряні обсяги халяви. Інакше – не буває.

Постанова яку щойно відмінив уряд Гончарука – доказ. І так, не вийде прив’язати до тої постанови п’ятого президента Порошенка, на 29 червня 2019 р. Петро Порошенко не був президентом ані де-юре, ані де-факто. Постанову прийняв прем’єр Гройсман, аби попіаритися перед виборами до Верховної ради, але пофіт з неї отримала партія «Слуга народу» Зеленського.

Можна було б порадіти з того, що народ здобуває важкий, але вкрай необхідний урок. Але… Халявщика вухо до навчання глухо. Рейтинг Зеленського зменшується, натомість рейтинг Петра Порошенка не росте. Ростуть рейтинги Бойка та Тимошенко. Народ-халявщик думає не про те що не так зробив він. Він продовжує шукати нового казкаря на заміну казкареві «несправжньому». Здається – саме так народ-халявщик свого часу знайшов врешті решт казкарів в образі московських царів та більшовиків.

Гірко усвідомлювати, що за сотні років не змінилося нічогісінько.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

P.S.

Хроніки «епохи великого трешу»:

— Кабмін скасував мінімальні граничні ціни на теплопостачання. Відтепер органи місцевого самворядування можуть законно підіймати ціни на опалення та воду.
— Слідство по розстрілах на Майдані зупинеться 20 листопада. Верховна рада руками монобільшості не проголосувала за необхідні правки які мали б дозволити продовжити розслідування.
— Давид Прахамія має подвійне громадянство. Відразу кілька телеграмів повідомило, що глава фракції СН може мати громдянство США, чим порушив Закон України при обранні народним депутатом.
— Верховна Рада хоче розглянути законопроект про подвійне громадянство. Зважаючи на плани Путіна по «особливому статусу» та продажу землі, це якраз те, щоб Україна опинилася в ше більшому хаосі.
— від 5,000 до 10,000 доларів платять депутатам від СН «в конвертах» за правильне голосування. Про це заявили вигнані з фракції депутати.

І це ще не всі новини повного провалу нашої держави. Далі буде, не сумнівайтеся…

Андрій Смолій

П‘ять років наша команда впроваджувала реформи, які робили Україну сильнішою, успішною та більш надійною. Сьогодні ми бачимо, як згортаються реформи.

У Бюджеті 2020 не закладено належного фінансування на освітню, медичну та пенсійну реформи. Йде повне ігнорування запитів суспільства та соціально-економічної ситуації в державі. Одній із найуспішніших реформ – реформі децентралізації у бюджеті взагалі немає місця. Упродовж останніх 5 років завдяки децентралізації місцеві громади отримали кошти та право самостійно визначати напрями свого розвитку й ефективно використовувати наявні у них ресурси. А вже зараз їх гроші забирають на Київ. Також у бюджеті не передбачені видатки на програму будівництва гуртожитків для військових-контрактників та підвищення грошового забезпечення нашим захисникам.

Бюджет 2020 можна охарактеризувати одним реченням: бюджет відмови від обіцянок.

Петро Порошенко
Поделиться:
Загрузка...