Нардепа-«слугу» Юрченка затримали за крадіжку 4 пляшок пива

106
Проти нардепа «Слуги народу» Олександра Юрченка у 2009 році відкривали справу за крадіжку пива в супермаркеті Києва

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов.

«За даними джерел у Національному антикорупційному бюро, в ході розслідування вимагання хабаря народним депутатом Юрченком було встановлено, що 25 листопада 2009 року в журналі реєстрації злочинів Голосіївського районного управління внутрішніх справ було зафіксовано затримання Юрченка Олександра Миколайовича, 1988 року народження, за крадіжку чотирьох пляшок пива «Старопрамен» в магазині «Каштан» за адресою Велика Васильківська, 92″,  — написав журналіст.

ВІн додав, що 4 грудня 2009 року у справі була виписана відмова в порушенні кримінальної справи, відмовний матеріал номер 8908.

«На цей момент сам відмовний матеріал з якихось причин знищений. Однак наявність слідів реєстрації злочину робить необхідним службову перевірку», — написав Бутусов.

Він припустив, що ця обставина може бути однією з причин, чому Офіс президента так довго намагався приховати Юрченка від підозри — «ймовірно, час використовувався для зачистки деяких документів»

«Факт включення в списки Слуг людей з недоброчесними фактами в біографії, які приховувалися при висуванні в кандидати в депутати, може завдати величезної шкоди нинішній виборчій кампанії Слуг на місцевих виборах», — додав Бутусов.

Бутусов також зазначає, що судячи із записів, опублікованих НАБУ, а також відповідно до джерел у фракції «Слуга народу», Юрченко був висунутий на 211-й округ за поданням одного з найвпливовіших Слуг — народного депутата Андрія Холодова, якому належить найбільша мережа кіосків у Києві з продажу сигарет.

P.S.
Подозреваемый в вымогательстве взятки Слуга народа Александр Юрченко только что прибыл на допрос в Национальное антикоррупционное бюро, ему вручено подозрение ОГПУ и САП. В данный момент Юрченко дает показания детективам. Об этом сообщают источники Цензор.Нет в НАБУ.
Напомню, Юрченко вымогал взятку у детектива НАБУ под прикрытием директора предприятия, и получил 13 тысяч долларов за внесение правок в законопроект «Об управлении отходами». Также Юрченко просил 200 тысяч долларов для подкупа депутатов комитета по энергетике и 3% долю в инвестициях будущего бизнеса, которую он назвал «кусок великого пірога».
Венедиктова все ж підписала підозру депутату партії Зеленського — Юрченку.
Сталося це під шаленим тиском громадськості та розголосом у ЗМІ. 5 днів підряд Офіс президента з 200% своїм генпрокурором блокували підписання підозри відвертому корупціонеру.
Але питання навіть не в цьому. Беруть дуже великі сумніви що Юрченко сяде. Питання в тому, що на записах НАБУ Юрченко прямо говорив про суми хабарів чи «плюшок» за голосування у комітетах ВР які сягають по 80 тисяч доларів за голосування. Чи буде розслідування проти інших депутатів від СН?
Зрозуміло, що зараз ОП буде намагатися обернути скандал щодо свого депутата, на свою ж користь. Але нагадаю одну річ — Юрченка привів Зеленський.
Ще раз: Юрченка всадив у депутатську крісло особисто Зеленський. Навіть не народ, а саме Зеленський, який на своєму рейтингу привів до влади Іванісових, Бужанських, Дубінських, Юрченків, Яременків та інших. І саме він несе повну ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за свою ВР та свою монобільшість.
Поделиться:
Загрузка...