Нарастают претензии: Ряд стран Евросоюза подняли вопрос об отмене безвизового режима для Украины

95

Некоторые страны-члены Европейского Союза подняли вопрос о возможности отмены безвизового режима для Украины, Молдовы, Грузии и стран Западных Балкан.

Об этом пишет «Радио Свобода», в распоряжении которого оказался внутренний документ ЕС.

Внутренний документ ЕС датирован 27 сентября, он был выпущен во время поездки президента Еврокомиссии Урсулы фон дер Ляйен по Западным Балканам.

Как пишет издание, такое решение приняли из-за того, что упомянутые страны нарушают правила. В частности, люди пользуются безвизовым режимом, чтобы незаконно проживать в ЕС и подавать необоснованные ходатайства об убежище.

Об отмене безвиза для Украины заговорили в Германии, Франции, Италии, Бельгии и Чехии:

— число прошений о предоставлении убежища гражданам Грузии за последние три месяца увеличилось более чем на 50%;

— Германия упомянула Молдову как особый случай, когда с июня по август 2019 года и с июня по август этого года рост отказов в реадмиссии лиц составил 429%.

— Франция указала проблемы из-за граждан Албании, Грузии и Сербии.

— Бельгия жалуется на Молдову;

— Чехия – на Грузию, Молдову и Украину. 

P.S.

От же ж, попереджали зеленоголових виборців та обранців, що вони можуть до цього призвести…
В ЄС реально розпочалося обговорення теми про припинення режиму безвізових поїздок для громадян ряду країн, у їх числі й стосовно України. 27 червня був випущений внутрішній документ ЄС (про нього згадує Радіо Свобода й інші джерела), яким розпочалися консультації з цього приводу. Поки це ще не катастрофа, ще нема ніякої незворотності. Цілком реально, що в Євросоюзі не ухвалять таких рішень, але… Але старт уже даний. І зараз це вже не просто розмови.
Це не документ стосовно України. Він охоплює крім нас Молдову, Грузію, країни Західних Балкан. Але далі найцікавіше. До всіх країн висловлюються системні звинувачення щодо порушення їхніми громадянами міграційних правил, надмірне безпідставне подання заявок на отримання притулку, невиконання угод про реадмісію тощо. Багато конкретики й відзначені у відсотка наростання негативних тенденцій. Претензії до УКРАЇНЦІВ, натомість, або відсутні взагалі, або ж загальні й без конкретики, як у випадку Німеччини, Франції, Італії, Чехії.
І схоже, що ми потрапили в цей список, бо в європейських країн наростають претензії до УКРАЇНИ, як держави, а не до її громадян за кордоном.
І цього можна було очікувати від перших днів обрання й бикування зеленої каманди. Ми попереджали, вони плювати хотіли. А заплатити доведеться всім однакову ціну.
Поделиться:
Загрузка...