Надо просто перестать стрелять иначе посадят

107

Рік «головнокомандування» Зеленського не приніс нічого, крім шкоди.

Липові «перемир’я» та «пєрєставанія стрєлять» не призвели до зменшення втрат, про порівняльну статистику обстрілів, вбитих та поранених взагалі не йдеться, офіційні ліца мовчать, ігнорують борти з фронту та заяви ворога, підконтрольні ЗМІ штучно затирають цю тему.

Через т.зв. «відведення» збільшилась кількість влучань куль та снарядів окупантів в житла мирних мешканців — рік ми тільки втрачаємо територію і вже забули, як поступово брали під контроль ділянки своєї землі.

Призначенці Зеленського, Хомчак і Таран, повертають в армію совок та прямим текстом висловлюються про призупинку розвитку в бік НАТО, поки їхній патрон ковтає повернення росіян до ПАРЄ і вцілому потрапляє під впливи свого промосковського оточення, з ідіотськими заявами імені Сівохі та сумнівними ініціативами якогось Єрмака.

При «головнокомандуванні» Зеленського військових дискредитують та переслідують, справи групи генерала Марченка та заарештованих по справі Шеремета перетворилися на символ явного залякування суспільства.

В цих умовах прийняття законопроекту №2689 про зміни ККУ щодо «злочинів військових» неприпустиме.

1. Формулювання в його тексті про «конфлікт неміжнародного характеру» — прямо вказує на чергову спробу зняти відповідальність з РФ за розв’язану в 2014 році війну.

2. Командири ЗСУ автоматично підпадатимуть під статтю про «ведення агресивної війни» — оскільки мають приклад відношення до них з боку зеленсько-портновських «правоохоронців».

Дії влади по відношенню до війни з РФ насправді вже давно перетнули червоні лінії, під ударом вся оборонна сфера, ЗСУ планомірно знищуються — це не просто «помилки», ніхто не збирається зупинятися, «хуже будєт» гарантовано.

Валерій Прозапас

Был такой дурацкий фильм, с юмором в стиле 95-го квартала, где один из персонажей весь фильм произносил одну единственную фразу: «Кац предлагает сдаться».

И есть такое ощущение, что Зеленский пересмотрел этот фильм и слишком вжился в роль.

Зеленский предлагает сдаться. Весь этот год, раз за разом, шаг за шагом. Надо просто перестать стрелять. Надо просто развести войска. Надо просто прекратить кормить армию.

Теперь уЗеленского новая идея: законопроект №2689, который будут на этой неделе рассматривать в ВР. С хитро-мудро-обтекаемым названием, с хитро-мудро-обтекаемыми формулировками.

Но с четким планом о привлечении к криминальной ответственности командиров. Ага, именно так. Если военный совершает военное преступление, то уголовная ответственность и на военном, и на его командире. В идеальном мире можно было бы говорить про мировые практики, про гуманитарное право. В идеальном мире, где сепары и откровенные враги страны не начали возвращаться к власти. Где не отпускают убийц из Беркута в Россию, например.

Четкий месседж к армии «надо просто перестать стрелять» теперь получил продолжение «иначе посадят».

Юрій Бірюков

Як вам ідея кидати у в’язницю військових командирів, якщо їхні підлеглі ведуть «агресивну війну»? Це реальна пропозиція слуг Зеленського у законопроєкті №2689, який передбачає кримінальну відповідальність для українських військових командирів. І монобільшість збирається ухвалити таку ахінею вже цього тижня.

Мабуть, не варто говорити, що подібних законів не існує ніде в цивілізованому світі, особливо в країнах НАТО. Та й в українському законодавстві достатньо механізмів покарання військових за воєнні злочини.

Але саме формулювання «за агресивну війну» — це взагалі що? Знову розмите визначення, яке садить на гачок усіх, хто тримає зброю в руках на передовій. Очевидно, мета проєкту №2689 – деморалізація ЗСУ на фронті. Відома тактика Зеленського «надо просто прєкратіть стрєлять» отримала продовження: «…а то посадят».

Зв’язувати руки нашим військовим подібними ініціативами наважились би або відверті вороги України, або ті, хто ні дня не провів на фронті. Здається, наш Верховний головнокомандувач і те, і інше в одному флаконі.
Via ТГ Зелені чоловічки.
* * *
Сцуко, ви тільки вдумайтесь: нам вже зась «дуже агресивно» захищати свою Батьківщину! Може сором`язливо відставити пальчика та лагідно запросити Пушиліна на каву до ресторану «Велюр»?

Хоча… Пробний шар був закинутий декілька днів назад, коли Сівохо (запам`ятайте: що у цього кадра на язиці те, що у Зеленськго в голові) звинуватив українських військових у мародерстві та вбивстві «мирних жителів» Донбасу. Справа у тому, що Зермаку конче треба просуватись до «виборів» в ОРДЛО, а це можливо лише тоді, коли українська сторона візьме на себе відповідальність за «громадянську війну» у такій же мірі, як і сепаратистські маріонетки Кремля.

Дочекаєтесь, манкурти зелені, часу, коли захищати Україну військовим доведеться від вас, а не путіна. Може, передбачаючи таку можливість, ви й боїтесь, що це буде занадто «агресивно»? А як з вами інакше?

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...