На фронте много раненых и погибшие. Зеленский отреагировал

83

На фронте много раненых и погибшие, война в самом разгаре, а что Вы зеленые молчите?? Вы ж истерили с проклятиями и угрозами, что волонтёрам и воинам выгодна война и все патриоты страны хотят продолжения.

А что сейчас, кому выгодна война??? Заткнулись так, что Вас не выгнать из под диванов. Все по ресторанам, курортам, по барам, фоточки, сэлфи с отдыха, хорошо и спокойно жить, когда кто-то за страну жизни отдаёт.

Никогда не прощу и не забуду, как Вы приходили в комментарии, Вас были тысячи и каждый плевал и гадил в душу, обзывали последними словами, а теперь Вы молчите, пока хоронят наших парней. Сволочи. Может поведаете нам, кто сейчас наживается на войне???

Наталія Юсупова

Двоє військових загинуло. Двоє поранених.
Перемир‘я Зеленського з агресором не працює. «Розведення» військ не працює.
Україна збирається відводити війська ще на мінімум трьох ділянках.

За січень 2020 вже загинуло вдвічі більше ніж за попередній січень 2019 року. Це і є закінчити війну? Це і є «просто пєрєстать стрєлять»?

Ганьба такій владі та великій брехні про «завершення війни». Вона не завершується. Вона продовжується. Гинуть наші Захисники.

В цей час влада мовчить. Робить свої селфі та ганьбиться по Давосах. Ці смерті на совісті тих хто сьогодні хоче «міра» з агресором та здачі українських інтересів…

Вічна пам‘ять нашим Героям…

Андрій Смолій

В вересні 2019 року мене запитав один майор в зоні ООС, — Мирослав, що коїться, це злив держави…

Я уявив собі, як він,з таким настроєм, іде до солдата…

І у мене була відповідь на цей випадок.

Я сказав, — Ви знаєте, царі здохли, ленін здох, гітлер помер, сталін здох, а ми з Вами говоримо українською, а фронт проходить не по Збруч, не по Дніпро, а по Сіверському Донцю. Путін теж здохне, РФ розвалиться, а фронт буде по Кубань.

От і пропагандист Чаплін здох. Час на нашому боці.

Головне плекати мову, власну культуру, церкву, громадянське суспільство та Збройні сили.

Ворог це розуміє, тому основні удари ідуть по цих напрямках.

Війна неминуча, вона вже іде.

Всі, хто візьмуть у ній участь, воюватимуть із одним із лозунгів…

Або Армія, Мова, Віра.

Або Бог, царь, отечество.

Переможуть ті, хто до лозунгів додадуть слова: IT, мережевоцентрична війна, союзники, гуманітарні методи війни, ні кроку назад без завдання шкоди противнику, санкції, асиметричні удари на території ворога, тощо.

Наразі ми програємо. Нас не бомблять виключно через ГТС, Атомні електростанції та хімічні підприємства. Але, все не за горами.

Myroslav Hai

Збільшення кількості обстрілів і, відповідно, втрат — це прямий наслідок згубних дій та рішень військово-політичного керівництва країни.

Ще з літа було очевидно, що армію перетворюють на мішень, вона нездатна активно протидіяти окупанту — коли головком агресивно вимагає «нє пострєлівать«, НГШ несе брєд про «неприцільний вогонь», а ручні силовики розвернули кампанію з дискредитації ЗСУ.

Цим було розв’язано руки російським окупаційним підрозділам, які знову застосовують великі калібри та активізують роботу снайперів і диверсантів, користуючись пасивністю нашого командування.

Яке ніяк не реагує на втрати, ніби навмисно ігноруючи війну, щоби не дратувати обманутого виборця, ніби якщо по телевізору ніхто не верещіть про «американські кунги», то і проблем нема.

Зверніть увагу — через ситуацію на фронті жодного разу не зібралася РНБО, зато продовжується розкручуватись пропагандиський маховик ДБР з «розслідувань» дій справжнього Головнокомандуючого, який справді будував армію, а не загоняв її в чорне тіло як зараз.

Хіба розстріли наших як в тирі внаслідок липових «перемирій» не варті розслідувань?
Як і збільшення кількості загиблих після «гарантій» та «розведень».

Ситуація явно погіршується, а люди, які брали за неї відповідальність таке враження що самоусунулись — і в такому випадку це вже не просто прорахунки, а межа злочину.

Валерій Прозапас

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття у зв’язку з загибеллю двох бійців ЗСУ на Донбасі 26 січня.

 

Поделиться:
Загрузка...