На чолі держави — чужорідний гнійник

1 353
У ситуації з свиношвілі цікаве навіть не те, що понаїхавша свиня в Україні має право ображати кого б то не було. Після того, як президентом українці зробили мудака, який їх називав проститутками, це вже норма.

Тут більше цікаве питання, чому свиня досі не сидить? Справа проти нього не закрита.
Найближчого помічника свині — Дангадзе — взяли на гарячому з сумкою з 300 тисяч доларів для свині із Москви, від ФСБ. Сам Дангадзе пішов на угоду зі слідством, дав свідчення проти свині і давно вийшов на волю.
То чому свиня досі не сидить, а ходить по ефірам і відмазує владу, називаючи українців, що задають питання, нікчемами?
Та тому, що на чолі держави — чужорідний гнійник. Цей чужорідний гнійник захопив владу і тепер, щоб втриматися, потребує подільників. Грабувати держпідприємства, вганяти країну в СОТНІ МІЛЬЯРДІВ нових боргів, а відсотки нашому Зезиденту, який сам-то купив боргові облігації, нехай платить «тупа біомаса»(с), для цього всього потрібні вірні подільники.
А вірність подільників мафія забезпечує спільними злочинами. Злочинами проти всіх нас.
Бо розграбовувати Ковід-фонд, коли тисячі людей померли, і щоб звільнений «доктор Смерть» не заговорив, це всі члени мафії мають бути замазані.
Тому Хомчак, який відробляв замовлення ОПГ на рейдерство ціною життів ввірених йому бійців, не сидить. Нарік на стадіоні верещав про Іловайськ, але винний за Іловайськ не сидить, а підвищений і керує військами, кидає вмирати морпіха Журавля, а потім оббріхує його.
Бо істота зі стадіону і сама замазана: у зрив захоплення вагнерівців, у Оман і у купу інших злочинів.
Всі ці бігуси, гнапи, лещенки, влащенки і шустери, мосійчучки і наєми, свиношвілі і верещуки з іншими імбецилами із Трускавецького університету тепер мають будку і миску і гавкають по команді. Щойно десь засмерділо — фіть! — гавкаєм про Порошенка!
І тому — на свободі шизонута савченко. Вся країна бачила її кровожерливі розмови, як треба зробити «300 тисяч смєртєй, Володя!». Але вона на свободі. Бо для зелених спроба вбити всіх цих майданутих — не злочин.
Ну, а за ниточки цих мудаків смикає ФСБ. Бо дрібний кримінал завжди ходить під мусорами.
Весь цей гнійник пора вимітати з України. Це вже нові януковичі.
Джон Сміт

.

Справа вже не в тому, чи мали бути видані ті позабюджетні й позапланові сто мільйонів баксів військової допомоги в разі військового вторгнення РФ — чи просто внаслідок його загрози. І не в тому, притримали їх американці після зустрічі з Путіним — чи до, як бонус за те, що масована інвазія не почнеться. І навіть не в тому, отримаємо ми цього року додаткову військову допомогу від американців чи ні.

А в тому, як блискавично й категорично Пентагон і Білий дім зреагували на звинувачення в підігруванні Путіну й послабленні підтримки України. Це маркер, наскільки американське суспільство не дає сьогодні своїй владі свободи маневру в цьому питанні — незалежно від того, яка нікчема очолює сьогодні нашу країну.
І — так, цілком ймовірно, що Порошенко зміг би використати таку сприятливу ситуацію для досягнення серйозного прориву в безпековій сфері — так само, як він зубами вигриз безвіз і Томос. Та головне, все ж, що зради в ближчі роки, очевидно, не станеться, без допомоги нас не залишать, а Віка Нуланд не вичитає в Мінських угодах нічого, що «змусить» Держдеп прийняти російське трактування цього документу. Хіба що Янелох зовсім уже збожеволіє
Karl Volokh

.

Стало відомо, що внаслідок реформ Зеленського грошей на запчастини та патрони в ЗСУ немає.
Президент браво зібрав засідання РНБО, щоб розглядати стратегію в оборонно-промисловому комплексі. Буде дути щоки, давати цінні вказівки й взагалі продовжувати свою улюблену театральщину.
По факту оборонне замовлення того року зірване, на найбільшу виставку присвячену зброї та безпеці він не прийшов, Таран та Хомчак сваряться між собою, зброю не закуповують.
А сьогодні стало відомо, що Генерал Олег Вишневський припинив закупівлі, бо так звана реформа про те, що командири самі на місцях можуть все купувати, виявилась брехнею.
Тобто йде війна, а патронів і запчастин для армії немає….
Згідно з нововведеннями зеленої влади, якщо військовий почне так діяти, в гості прийдуть відповідні органи і його відправлять на лаву підсудних.
Президент Зеленський повинен припинити той бардак, який відбувається в армії. Якщо Таран і Хомчак не можуть забезпечити боєздатність армії, їх треба відправляти у відставку!
Поделиться:
Загрузка...