Мы не занимались отмыванием денег. Мы занимались творчеством, — Зеленский

59

Президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что не увидел ничего нового в расследовании «Слидства. Инфо» по результатам расследования Pandora Papers об офшорах.

Об этом он заявил в комментарии телеканалу ICTV в воскресенье.

«Честно говоря, сюжет не очень. Я говорю вам как профессионал. Почему? Потому что, во-первых, ничего нового. Это было для меня как дежавю. В 2019 году все то же самое кино я видел на каналах олигарха Порошенко (экс-президента Украины — ИФ), который показывал, потому что понимал, что против меня ничего нет, «грязи» никакой нет. И даже если вы посмотрите дебаты, мне кажется, даже там он это кричал со сцены: «Деньги «Квартал» получал от «ПриватБанка», от Коломойского. Все это старая история, я все это слышал, все это видел, все эти детали. Радует, что ни одной новой детали я не увидел. Это говорит о том, что с 2019 года на меня, как на президента Украины, ничего товарищ Петро так и не нашел. Это радует немножечко», — сказал Зеленский.

Президент заявил, что ни он, ни один член студии «Квартал 95» не занимался отмыванием денег.

«Я лично построил без бюджетов, без государства бизнес в Украине с нуля. Отмыванием в 2012 году, никаких денег, и с 2012 года, и с 2001, и в 2019 не занимался ни я, ни один член студии «Квартал 95″. Мы занимались исключительно творчеством», — добавил он.

Ранее СМИ опубликовали расследование, в котором, в частности, говорится о том, что президент Владимир Зеленский и его соратники могли быть причастны к переводу 40 млн долларов от структур, связанных с олигархом Игорем Коломойским. 

P.S. ЦЕ ВСЕ ПОРОШЕНКО!!!

Зеленський нарешті пояснив розслідування «Pandora Papers». Виявляється – все це була зловісна і непоборна «рука Порошенка». Знаєте чому? Бо розслідування зі схожим сюжетом з’явилося весною 2019 р. на каналі «Прямий». В народі вже і так сміються: «Як води немає в хаті – Порошенко винуватий». Зеленський це повторив.
Знаєте, першим моїм бажанням було не заперечувати цей витвір недолугості ОПУщених політтехнологів. Це ж треба було таке видати? Виявляється розслідування в якому було задіяне більше 600 журналістів по всьому світу, через яке програв вибори прем’єр Чехії Бабіш, і через яке уже ведуть розслідування в Іспанії, Австралії, Бразилії, Чілі, тощо, організував Порошенко, аби підкласти свиню Зеленському… Ви собі масштаби уявляєте? Та якби справді п’ятий президент був на таке здатний, повірте – Шефір з Єрмаком уже в Офісі ЄвроСолідарності перед всією фракцією ЄС співали б хвалебні гімни дорогому Петру Олексійовичу під акомпанемент Зеленського прутнем на роялі. Поки «рука Порошенка» не добралася до інших їхніх офшорів. Наприклад – пов’язаних з Великим ДОбудівництвом за президентом.
Особливі мої вітання керівниці агенції «Слідство.Інфо» журналістці Анні Бабінець – виявляється тепер вона на Порошенка працює. Ні, ну справді, треба було з усією лівацько-пролетарською ненавистю валити президента Порошенка, аби в результаті влада яку ти сама створила, звинуватила б тебе в співпраці з Порошенком.
Хоча – і слава Богу що звинуватила, Бабінець тепер зліша буде. Далі шукатиме з натхненням. Бо очевидно, за всіма цими «на мене як на президента України, нічого товариш Петро так і не знайшов», стоїть цілковите усвідомлення в ОПУ – не з Порошенко вони справу мають.
Це все – спроби виправдатися, при чому спроби вельми недолугі. З фрази, мовляв за «Pandora Papers» стоїть Порошенко, вчора реготали журналісти всього світу – від Берліну і до Берліну. В Україні ще більше реготали з заяви, ніби у 2012 р. Зеленському треба було ховати бізнес в офшори від влади Януковича. Ховати? Зеленському? Коміку, який перед Януковичем і Медведєвим блазнював у сауні (сам розповів в інтерв’ю Гордону)? Який тішив тоді на корпоративах всю верхівку «Партії регіонів»? Чиї коміки-пахолки навіть під час Революції Гідності знущалися з протестів: «Я якщо дати беркуту ебонітові палички, а протестувальників вдягнути в светри…»? Мистецтво нахабно брехати прямо в очі Зеленський опанував вправно – але всьому існують межі. Нині Зеленський ці межі перетинає, і сам того не помічає.
Бо правда така. В ОПУ чудово розуміють, головна проблема «Pandora Papers» навіть не офшори, тим більше в часи коли Зеленський справді не був ще президентом. Головна проблема в тому, що в офшорних операціях задіяний був чинний голова СБУ Іван Баканов, а для керівника спецслужб таке – сильно не комільфо.
Ще набагато більша проблема – те, що як з’ясовується, перед обранням у президенти, Коломойський був співвласником офшору Зеленського і Шефіра. А це свідчить, що стосунки між Зеленським і Коломойським набагато тісніші за просто «ми робили шоу – а він купував». А Шефір – досі партнер Коломойського.
І нарешті – проблема те, що офшор Зеленського явно брав участь в крадіжці з банку «Приват» коштів вкладників, і в тому числі – грошей американського рефінансування. По факту чого в США ФБР веде кримінальну справу. Так, про те саме весною 2019 р. під час передвиборчої кампанії розповів канал «Прямий». Розслідування по «Pandora Papers» підтвердило – журналісти каналу «Прямий» на чолі з депутатом Ар’євим розповіли тоді чисту правду. Гадаєте виборці цього не розуміють?
Відповідати прийдеться. За все. І за мутні оборудки з Коломойським. І за кредит виданий Укрексімбанком бізнесмену з ЛНР. І за мутні схеми на Великому будівництві, розслідування яких блокує друг родини Зеленських, керівниця АМКУ Ольга Піщанська. У Зеленського це бачать і не знають як виправдатися. Тому повторюють заповітне: «Це все Порошенко!!!»
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

«Нічого нового на мене не знайшли», «більше нічого на мене немає» — так Зеленський виправдовує інформацію міжнародної групи розслідувачів про «квартальні» офшори і відмивання коштів.
Те, що він далеко не той «простой парєнь», за кого себе видає, я казав ще у 2019. Але більшість громадян тоді не хотіли нічого ані чути, ані бачити. Тепер починають прозрівати — після мегакорупції на великому будівництві та інших держзакупівлях, після барської поведінки його слуг і прислуги, після торжества беззаконня збоку силовиків, після розвалу всього, до чого вони дотягнулися та багато чого іншого. І навіть чергове зеленське «то все Порошенко» діє рівно навпаки навіть на його електорат.
А от щодо «більше нічого (на Зеленського) немає», побачимо. Мені здається, що Pandora papers лише початок довгої і захоплюючої історії про те, як один комік спробував надурити Україну і світ, але не вийшло і якими були наслідки для всіх.
Volodymyr Ariev

Поделиться:
Загрузка...