МОЖУТЬ ПОВТОРИТИ!

5 676
Курйозний випадок стався у Псковській області Росії. Там місцевий мешканець написав листа до канцлера Німеччини Ангели Меркель, і попросив аби вона вплинула на «Газпром» — аби в його село привезли балони з газом. Чому Меркель? Ну, тому що Німеччина з «Газпромом» контакти має більш надійні ніж пересічні росіяни. Німців у «Газпромі» може й почують. На відміну…

А з чого взагалі весь сир-бор? А з того, що Псковська область РФ (на секундочку — прикордонна, межує з двома країнами — членами НАТО) газифікована лише на 54%. У багатьох населенних пунктах газ лише привозний — у балонах. Але з 1 травня поточного року балони привозити перестали, бо «Псковстрансгаз» заявив, що він закривається через низькі ціни на газ, встановлені регіональною владою. Це так буває, що знижують ціну, а зникає газ — як таке.
І для довідки! Саме через Псковську область російський газ по російських магістральних газопроводах свистить до клятої нескрепної Європи… У тому числі — до Німеччини.
В самій же Псковській області люди опинилися перед перспективою готувати собі харчі та гріти воду як у Другу Світову війну — на дровах. Але з доровами теж справа кисла. Збір дров у лісі в Росії це злочин, за який можна запросто відправитися за грати. У Нижегородській області тамтешній мешканець потрапив під кримінальну справу за те, що вивіз з лісу дерева повалені вітром — тепер йому ломиться 7 років неба в клітинку. Поліція заявила, що просто так повалені дерева брати не можна — тільки якщо почнуть гнити.
А гниллю, знаєте, багато не напалиш. От і мусять представники народу-переможця благати про допомогу керівництво країни, перемогою над якою 76 років тому, нині вони «я-помнят, я-гордятся». Більше благати їм нікого. Керівництву Росії не до них — там День перемоги.
Особисто я в цьому бачу як раз продовження принципу «можем павтаріть». Ну скажіть, хіба під час війни на Псковщині у селян газ був? І нічого — супостата перемогли! Пишатися мусять пересічні росіяни, а не до німців бігати! Що німцю — смерть, росіянину — гарно, або навпаки. Не принципово.
Там зараз нове «можем повторіть» насувається. Пригадуєте, що у війну робили з тими, хто на свою рідну країну перемігшого більшовизму бігав скаржитися німцям? Негарні речі з такими людьми траплялися. Аби не звикали допомоги просити у німців.
Переконаний — можуть. І повторять.
Поделиться:
Загрузка...