Морпіх Олександр Гречук загинув на Донбасі

171
Старший матрос 503-го батальйону морської піхоти Олександр Гречук з позивним «Якут» загинув від множинних осколкових поранень 15 лютого.Про це повідомляє волонтер Святослав Смук.

«Олександр Гречук – 13.04.1979 р.н., с. Степове (Дніпропетровщина). Боєць 503-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї ОБрМП, позивний «Якут». Загинув під ворожим обстрілом 15 лютого на Приазовському напрямку. Вічна пам’ять…», — написав він.

Під час служби у Збройних силах, влітку 2017 року Олександр Гречук одружився. На цереморію у РАЦСі зібралися тоді побратими, щоб привітати молодят.

«З сумом та слізьми на очах прочув тяжку звістку про смерть хороброго морпіха, товариша, побратима мого онука — Олександра Гречука. Україна та твій Дніпро схиляє голову та прапори перед тобою! Глибоке співчуття твоїй родині!!! Ми говоримо: «Ніякого прощення московській орді та їх найманцям!!! Вас проклинаємо, та ваш рід! Людська та Божа кара буде на ваших, ваших дітей та онуків головах!!!», — прокоментував  Петро Черевик повідомлення про загибель Олександра Гречука на неофіційній сторінці 36-ї бригади морської піхоти у Facebook.

«Я серед чорних Беретів», — написав під цим фото Олександр Гречук.

P.S. С начала года на Донбассе погиб 21 военнослужащий, — Порошенко

Об этом заявил Президент Петр Порошенко, выступая во время «Украинского ланча» в Мюнхене, сообщает Укринформ.

«Мы потеряли с начала 2018 года 21 солдата и 19 были ранены», — сказал Порошенко.

Поделиться:
Загрузка...