Морcька піхота США навчається воювати з росіянами на спеціальній базі

130

Міноборони Сполучених Штатів облаштувало спеціальний павільйон, який нагадує сільській населений пункт в Україні неподалік від кордону з Росією

Об’єкт розташовано на військовій базі морських піхотинців Кепм-Леджен у Північній Каліфорнії, пише The Daily Beast.

У великому закритому павільйоні, котрий нагадує знімальний майданчик, відтворено «українське село». Є стіни, вулиці, макети свійських тварин, в окремих «житлових» приміщеннях відтворено побут місцевого населення. За сценарієм тренувань, дана територія перебуває під окупацією російських гібридних військ, тому написи та оголошення у гучномовці виконуються російською мовою. Також на об’єкті постійно присутні спеціально запрошені статисти, більшість з яких є емігрантами з колишнього Радянського Союзу у першому чи другому поколіннях.

Як зазначається, подібні штучно створені умови покликані якнайкраще підготувати фахівців з морської піхоти США до виконання особливих завдань у протидії «зеленим чоловічкам».

«Я глибоко переконаний, що тут ми рятуємо людські життя, — каже присутній на навчаннях ветеран морської піхоти Грег Джексон. — Немає жодної ситуації, яку ми не змогли б змоделювати. Я вражений тим, що роблять морпіхи, яких ми тренуємо день у день».

Все, що відбувається на тренувальному майданчику, записують 167 камер високого дозволу. Запахи пороху і посліду несправжні — їх розпорошує генератор запахів — спеціально, щоб створити відчуття перебування в охопленому війною містечку поблизу російського кордону. Звуки пострілів, вибухів й артобстрілів також несправжні.

«Вони (морпіхі- ред.) мають бути готові до всього», — додає Джексон.

 

Поделиться:
Загрузка...