Молдова проведет бесплатную вакцинацию населения препаратом от Pfizer

2 513

В Молдове процесс вакцинации против коронавируса начнется с февраля, первые дозы поступят в страну в конце января.

Об этом заявила госсекретарь Министерства здравоохранения, труда и социальной защиты Татьяна Затык, сообщает Молдпрес.

Граждане Молдовы будут вакцинированы вакциной Pfizer, которая станет бесплатной для всего населения страны. Власти закупят вакцины за госсредства.

Для проведения вакцинации профильным ведомством утвержден Национальный план иммунизации против COVID-19.

«Это будет осуществляться с соблюдением всех соответствующих санитарных норм и протоколов, утвержденных на международном уровне», — подчеркнула Затык.

Вакцинация от коронавируса в стране будет состоять из трех этапов:

  • на первом этапе вакцинируют сотрудников учреждений медико-санитарной и социальной помощи;
  • на втором — пожилых людей, а также людей с сопутствующими заболеваниями, работников образования, правоохранительных органов и силовых структур;
  • третий этап коснется населения в целом, вне зависимости от возраста, которое не было включено в первые два этапа.

P.S.

Ефективність китайської вакцини Sinovac трохи більше 50%.
Тобто ти або захворієш, або ні після укола — шанси рівні.
Однак саме цю вакцину одноосібно захотіли Зеленський і Степанов, і уже віддали мільярд.
Хоча сьогодні на свіжому брифінгу Степанов обіцяє гроші повернути, якщо ефективність вакцини буде нижче 70%. Так, а хто поверне здоров’я тим, хто вколеться в зробить гірше собі? Особливо цинічно, коли уряд місяць тому обіцяв у першу чергу колоти цією вакциною лікарів. Тобто, щоб ті, хто лишився в строю — теж лягли з короною у разі невдачі. І в майже 50%.
Ще одна деталь. Як і в темі з російським фуфломіцином, так і в темі з китайською вакциною стирчать вуха Раіси Богатирьовоі. Саме дотична ло неї компанія «Лекхім» призначена постачальником китайських настоянок на єжах і літучих степанових.
Я розумію, що Рая потребує пластичних хірургів і бутиків валентіно. Але якого хера із бюджету воюючої країни видирають мільярди то на китайське, то на російське гівно? Якщо через 6-8 місяців доведеться удруге за такі суми купувати уже якісну вакцину, якою прив‘ється вся Європа. Той же Pfizer, яким уже прививаються небагаті Молдова і Албанія.
Вангую, що нинішні танці Степанова з Медведчуком і Богатирьовою закінчаться тим, що після 25.01 всі слатимуть нах локдауни і обмеження. А план вакцинації, навіть адекватною вакциною у майбутньому — буде зірвано. Бо наш чудовий уряд зробив усе, щоб народ не лише не носив маски. А й боявся медицини з тінями схематозників як вогню.
Згідно з даними дослідження, проведеного вченими з бразильського інституту «Бутантан», загальна ефективність китайської вакцини від COVID-19 Sinovac становить 50,38%. Нагадаю, що це єдина вакцина, яку наразі закупила Україна.
Є один відомий анекдот, в якому розповідається, що ймовірність «зустріти динозавра 50%: або зустрінеш, або ні». От тільки коли йдеться про вакцину від якої залежить життя людей стає зовсім не смішно.
Тим часом, вже навіть маленька Албанія почала вакцинацію вакцини від COVID-19 вакцинами компаній Pfizer/BioNTech. Нагадаю, саме Албанія була останньою в Європі по кількості тестувань на душу населення і витісняла нас з “почесного” останнього місця за цим показником. А в квітні цього року ми відправляли 10 мільйонів гривень гуманітарної допомоги цій країні.
Як після цього можна розповідати про те, що якийсь злий умисел завадив нашій владі організувати вакцинацію населення якомога швидше, а не її повна безпорадність?
Липень 2020:
«Президент контролює, щоб Україна була серед перших країн, які матимуть змогу купити вакцину проти коронавірусу, коли її буде виготовлено»
Жовтень 2020:
«Президент України Володимир Зеленський анонсував виробництво української вакцини проти коронавірусу і назвав її унікальною»
Грудень 2020:
«Президент України тримає на контролі підготовку до закупівлі вакцини проти коронавірусу та масової вакцинації українців»
Січень 2020:
«Розробник української вакцини вакцинується вакциною Moderna”
12 січня 2021, зустріч президентів України і Молдови:
Санду: а ми завтра починаємо масову вакцинацію молдаван найкращою вакциною у світі!
Зеленський: а ми… а ми… А давайте ми збудуємо автобан до Кишинева, щоб можна було за 5 годин з Києва доїхати, провакцинуватися і повернутися!

 

Поделиться:
Загрузка...