Модернізована українська ракета Р-27 — «вистрілив та забув»

153

Українське оборонно-промислове підприємство Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробляє нову версію ракети Р-27 класу «повітря-повітря», що матиме більшу дальність та нові ГСН.

Про це в ефірі програми Лінія оборони розказав директор ДАХК «Артем» Антон Карпенко, повідомляє УМП.

В порівнянні з попередньою версією ракети вони матимуть більшу дальність захоплення цілей та більшу стійкість до постановки перешкод.

Крім того, зараз ведуться роботи по створенню нових головок самонаведення, зокрема та активних (АГСН), що дозволяють льотчикам працювати за принципом – «вистрілив та забув» та не наражати своє життя на небезпеку та літак на знищення.

«Ми виконуємо зараз дві конструкторсько-дослідні роботи по модернізації цієї ракети: створюються нові головки (самонаведення) і радіолокаційного типу, і теплового типу», – розказав Антон Карпенко.

190201 p27 1МіГ-29 ЗСУ озброєний двома ракетами класу «повітря-повітря» середньої дальності Р-27 та 4 ракетами класу «повітря-повітря» малої дальності Р-73 під час навчань над Азовським морем 27 січня 2018 року

Очікувати практичні пуски та випробування модернізованих ракет з новими активними головками самонаведення варто очікувати після 2021 року.
Нагадаємо, сімейство ракет Р-27 класу «повітря-повітря» забезпечує перехоплення і знищення пілотованих та безпілотних літаків, а також крилатих ракет в дальньому та ближньому, маневровому повітряному бою.

Має трьохмодульну конструкцію, що складається з апаратурного блоку з головкою наведення, бойової частини та твердопаливного двигуна, з трьома силовими вузлами підвіски. Входить до складу озброєння (є основним засобом враження) українських винищувачів МіГ-29 та Су-27.

190201 p27 2В залежності від версії дальність застосування ракети може складати від 50 до 110 км.

Технічні характеристики модифікацій ракет які зараз випускаються на підприємстві Державної акціонерної холдингової компанії “Артем”:

Поделиться:
Загрузка...