Мне стыдно, что президент моей страны опускается до уровня гопника

118
Зеленский написал пост. В нем вспомнил о ценностях Майдана. Не вспомнил о том, что не был на Майдане. Не вспомнил о том, как смеялся в Квартале над Майданом. Не вспомнил и о том, как сотрудничал с Януковичем. Потому что его Майдан был на корпоративах. Это он не вспоминает.

А потом назвал судей Конституционного Суда чертями. И сделал это не обыватель на кухне за рюмкой водки, а президент Украины на своей официальной страничке в фейсбуке. Мне не нравятся судьи КСУ, которые сегодня запустили кризис в Украине и которые всегда ранее обслуживали власть, принимая решения, заказываемые на Банковой. Например решение о роспуске ВР. Меня злит то, что многие судьи Украины не судят, а торгуют своими решениями. Но я не представляю, как будучи официальным лицом публично осорблять их и скатывается до жаргона из подворотни. А Владимир Александрович не только представляет, но и делает. Хотя о он и раньше уже называл граждан своей страны заср@нцами. Видимо чувствует себя царем.
Но Зеленский зря открыл этот ящик Пандоры. Теперь любое официальное лицо в Украине может писать о нем — клоун, лох, членограй или некомпетентный чорт. И это будет подкреплено фактами. Понимаю, что большинство адекватных политиков так не сделает. Потому что это выглядит глупо и ненормально для цивилизованного мира. А для Зеленского нормально. И для него нормально лицемерить о Майдане, а будучи президентом называть публично кого-то чертями. Он просто так и не стал президентом.
Зеленский прекрасная иллюстрация того, что можно чорта вывезти из криворожской подворотни, но криворожскую подворотню из чорта вывести невозможно. Да, кому-то это слововыделение Зеленского придётся по вкусу, как и его обещание «зуб даю» в эфире одного из телеканалов. Но, как писали классики, кому и кобыла невеста.
И мне реально стыдно, что президент моей страны опускается до уровня гопника. Хотя, дело видимо в том, что он с этого уровня никуда, видимо, и не поднимался.
P.S. Сегодня Зеленскому предстоит серьёзное испытание в некомфортной среде. Да, нелегко сегодня будет президенту в эфире. Таких жёстких оппонентов, которые не разделяют его точку зрения, ему надо было ещё поискать. Один Сергей Лещенко чего стоит. Уж он не даст президенту врать, петлять и выкручиваться. Или даст? Но мы верим, что в случае чего президент быстро позвонит Баканову, отшутится или просто соврет. Все, как всегда. Жги, чертяка!

Фейсбуками шириться картинка запрошених на ІСТV, які сьогодні безсовісно вилизали щелю.

Можна з цього сміятись, але саме ці люди очолили інформаційні хвилі брехні, внаслідок яких ми замість того, щоб розвиватися знову прямуємо в якесь болото і невідомість.
Для того, щоб зрозуміти, на яку медійну помийку перетворилася «Свобода слова» на головному пінчуківському каналі, достатньо подивитися список учасників сьогоднішньої дискусії. Переважна більшість із них — реєстрові грантоїди, котрі вже тривалий час не виймають язики з вельможного ануса Янелоха і є його передовим пропагандистським загоном у просуванні спецоперації по перенабору лояльного для себе (й Бені) КС. Шевчук, єдиний пристойний юрист у компанії — звільнений зі скандалом суддя Конституційного суду, що дихає отрутою на колишніх колег і сподівається повернутися в обійму. Решта двоє — нейтральні й не надто тямущі в юридичних питаннях журналісти.
Тобто, жодного (!) компетентного критика конституційного перевороту імені Зеленського в студію просто не запросили.
Досі такий підбір учасників ток-шоу я бачив тільки на путінських медіапомийках. Але за Янелоха й ми сподобилися
Шоу почалося. Брехня полилася. Порятунок власної шкури також. Зеленський на «Свободі слова».
Ситуація з КС — це «ураган».
Винен «Майбах». Не Коломойський, не Медведчук, не кремлівські сили. Це ж сказати так лячно.
Тобто не цей суд нелегітимно розпускав парламент? Тобто не Тупицького Офіс президента з Портновим ставили на посаду?
І тут же «ряжені» експерти в захльопі кидаються розповідати про «найвеличнішого», його «правоту» і «чесність»…
Блюзнірство чисто путінського пошибу.
Не вистачає Скабєєвої та Кисельова.
Це божевілля, це абсурд, на ефірі ICTV президент каже, що треба прийняти антиконституційний закон, щоб потім його зробити конституційним. Щоб його «дамоклів меч» був піднятий. Я не питаю де логіка, бо її немає!
Погрожує розпустити ВР, якщо депутати не проголосують. Я сподіваюсь у слуг є інстинкт самозбереження і вони не будуть голосувати, бо потім їм буде страшно вийти на вулицю.
Створили самі проблему і тепер Зеленський виступає захисником, поборником реформ Порошенко, якого він так люто ненавидить. Це все театр абсурду.
Банкова сама штучно створила проблему, і тепер намагається героїзувати президента, який плюючи на конституцію та на основи державності, продовжує робити гарну міну при поганій грі. Фактично це узурпація влади!
Та тепла ванна в яку його сьогодні поклали може бути такою в якій він захлинеться!
Зеленський з шкіри пнеться щоб врятувати свою себе та захистити інтереси олігархату, який і був наново створений цією владою.
Голосів за неправовий та відверто узурпаційний законопроект немає. Більше ста «слуг» не хочуть голосувати за правовий непотріб. Решта фракцій — аналогічно.
Перше.
Сьогодні Зеленський збирається перейти до прямих погроз розпуском парламенту. Найцікавіше, що це чітко вимагає ще один «великий політ» — Медведчук. Чомусь і від Зеленського, і від Медведчука ми чуємо аналогічні меседжі.
Друге.
Зеленському вкрай необхідно зробити все щоб «розпустити КС» та змусити «слуг голосувати». По суті, президент став «голим королем», якого не підтримує навіть власна фракція. Зеленський сьогодні оголосить про «конституційну кризу».
Третє і останнє. Треба не забувати головну річ. Криза — це і є Зеленський. Криза у всьому. І саме він привів до того, що потужна країна, суб‘єктна держава станом на квітень 2019 року, стала найслабшою та найвразливішою всього за півтора року.
Тому що б не казав Зеленський, поки його влада на посадах — доки тут буде криза. Адже криза це він.

Насправді вся ця зеліна оборудка з КСУ проста і зрозуміла.

Вова програв вибори. Вова програв вибори навіть попри організацію незаконного «опитування», яке за звітом ОБСЄ порушило баланс чесності і грало на результат одної з партій — провладної «Слуги народу».
Зеленський зі своїм відосіокм в цьому опитуванні — ключовий організатор. Це ще одна кримінальна справа, коли він програє і буде позбавлений президентської влади. І ця кримінальна справа додастся до вже цілої купи кримінальних справ, які він вже заробив. За одного покинутого вмирати морпіха в середньовіччі власні військові його б розірвали возами. А ще маски, а ще вагнерівці, а ще ковід-фонд.
Вова розуміє, що натворив стільки, що назад йому дороги немає. А якщо ні (насправді — да), то єрмаки йому вже роз’яснили, і пояснили, що залишається тільки вперед — захоплювати владу. Остаточно і назавжди.
От вони і захоплюють Конституційний Суд. Під всіма цими гарними гаслами про боротьбу з корупцією, на яку Вова насправді плював 1,5 роки, коли навіть сам «забув задекларувати» 5 млн дол, насправді вони хочуть убезпечити себе від майбутнього програшу на виборах. От і все.
Якщо ви вірите в озвучений мотив Вови, в усі ці гарні слова про чесність, цноту і святість, то ви щира людина, яка проте так і не навчилася.
Зараз вся ця агентура намагається нас всіх, патріотів і державників, змусити грати в їхню гру. Вони очолюють якийсь процес і тягнуть в нього всіх. Але озвучені цілі не мають нічого спільного з їхніми справжніми цілями. Тому не лізьте в їхні пастки. Не давайте себе злякати скасуванням мови. Завдання всіх патріотичних сил — прибрати коломойсько-портновський кібуц від влади. А в їхні ігри нехай замазуються лещенки з шабуніними. Їм вже і так нікуди.
РАСПУСТИТЬ НЕЛЬЗЯ ОСТАВИТЬ.
Сегодня Зеленский прямо ПРИКАЗАЛ «слугам» принять «жесткие решения» по КС. Ещё раз: в парламентско-президентской республике, где президент имеет ограниченные полномочия, а именно:
* вносить в парламент представление о назначении премьера, министра обороны и министра иностранных дел;
* назначать по представлению правительства глав местных государственных администраций – руководителей местных органов исполнительной власти;
* руководить дипломатией и войсками,
приказывает парламенту прямо нарушить Конституцию Украины и вмешаться в перезагрузку КС.
Не поддерживая КС, могу сказать, что с таким же успехом он или парламент могут принять «жёсткое решение» и также, вопреки Конституции, «перезагрузить» президента. Вот не вижу никакой разницы! Или после роспуска Конституционного суда распустить парламент, досрочные выборы которого были НЕЗАКОННО санкционированы этим же судом.
Правовой нигилизм, в который бросает страну президент, открывает «ящик Пандоры», и он сам скоро станет жертвой собственных манипуляций. Свой вариант выхода из этого кризиса я уже излагал (сам институт КС считаю атавизмом, которого нет ни в США, ни в Канаде, ни в Японии, ни в большинстве стран ЕС), но для людей из Трускавецких университетов проще завести туда полностью управляемый контингент для подстольного решения вопросов олигархическо-квартальной власти. Что ж, посмотрим, чьи слуги засели в парламенте — народа или лично Зеленского.
UPD. Параллельно Зеленский приказал ГБР запросить помощи у Панамы, Кипра и Виргинских островов в отношении Порошенко. О, всемогущий Порошенко! К пингвинам Зе ещё не обращался? Порох и у них, наверняка, заначил «украденные» у 95-го квартала гонорары за высмеивание Украины и компромат на квартальную власть. С него станется…)
Кто сможет расшифровать тайный смысл послания, тот молодец. Я не смог. Я спать… А вы тоже недолго разгадывайте. Всё равно фиг разгадаете!..
p.s. Хотя. Может это шифровка внеземным цивилизациям. Тогда да, тогда понять можно. Гениально конечно…

Поделиться:
Загрузка...