Минув рік справи Вагнера

1 531
Минув рік справи Вагнера. Це рік державної зради, маніпуляцій та брехні!

Цілий рік, такі особи, як Єрмак, Арестович та Подоляк, згодовували інформацію, що справи не було і що це тотальна брехня з боку громадянського суспільства, офіцерів спецслужб та політиків!
Потім, розуміючи, що треба грати на випередження, Зеленський сам зізнався, що операція була. Що він сам особисто дзвонив Лукашенко, та просив забрати назад Вагнерівців.
Фактично Володимир Зеленський — чинний президент України, віддав вбивць Путіна, щоб не погіршувати з ним відносини.
Видав людей, причетних до збиття MH17 та вбивства цивільного населення, військових та руйнування наших міст.
Зелена влада провалила створення ТСК по цій справі, це все зроблено для того, щоб інформація про державну зраду не вийшла в ЗМІ.
Зеленський дав команду звільняти всіх, хто був причетний до цієї справи.
Він розуміє, чим загрожує розкриття деталей цієї справи.
Повторити долю Януковича він боїться, тому і намагається злити цю справу, але за кожні дії доведеться відповідати, а віджартуватись не вийде — державна зрада це не 95 квартал!
Semen Kabakaev
Зелені чоловічки:
Рік вагнергейту.
За цей рік ми дізнались, що:
Спецоперація по затриманню терористів з ПВК Вагнер була — це визнав сам Зеленський в інтерв’ю Г+Г.
У офісі президента затесався російський кріт, якого Зеленський вже рік покриває і змушує до цього підлеглих.
Україна втратила довіру партнерів по НАТО, які вже навіть бояться ділитись важливими розвіданими, хоча за Порошенка наші спецслужби отримували їх регулярно.
Фейкова парламентська ТСК зі слуг і путіноїдів з ОПЗЖ свідчить про страх Зе перед реальним розслідуванням.
Зеленський радіє, що операція провалилась, про що зізнався в тому ж інтерв’ю. Очевидно, він боїться Путіна, якого бойовики Вагнера могли привести до лави підсудних в Гаазі.
Зеленський сидітиме за державну зраду. Хто б не виявився тим кротом в оточенні бубочки, але особисто Зеленський брехав і покривав зрадника, а значить став співучасником злочину, за який доведеться відсидіти термін чи два.
Дмитрий Чекалкин

Рік тому, 29 липня 2020 року поблизу Мінська були затримана група осіб, пізніше ідентифікована як вагнерівці.

Так ганебно закінчилася спільна операція України, США і Туреччини з затримання міжнародних злочинців. Закінчилась вона зливом інформації про її здійснення першими особами Шапітолію.
За цей рік злочинці, що злили операцію, пройшли шлях :»Не було ніяких вагнерівців і ніякої спецоперації» -> «Щось було, але винуватий Порошенко» -> «Ми про операцію знали. Ми операцію злили, бо це була нав’язана нам операція».
Операція з затримання вбивць, які вбивали українців «нав’язана нам операція».
За цей рік глисти злочинців пройшли шлях: «Затримання літака — так не можна. Навіть з погодження Туреччини не можна. Ккококо» -> «Лукашенко. Літак. Посадив. По безпределу. Без будь-яких погоджень. Надихнувшись легендою операції по вагнерівцях. А що так можна було?»
За цей рік українське суспільство не змінилося, не пройшло ні кроку вперед.
Українцям пофігу на те, що перші особи шапітолію працюють на окупанта.
Українцям пофігу на те що сотні полонених сидять в підвалах бойовиків, бо шапітолій злив обмінний фонд, а потім злив таку операцію.
Українцям пофігу на те, що держава, державні інститути, все більше нагадують цирк, а ніж дієві органи, які можуть їх захистити і відомстити окупанту.
Тільки за це все тупцяння на місці без руху вперед і зрушень в усвідомленні помилок, прийдеться заплатити велику ціну.
Поделиться:
Загрузка...