Мінський процес заблоковано

110
«Росія прив’язала все до вирішення політичних питань» – Кравчук.
Просто комедія в жанрі абсурд, як зелені з виглядом дитячої безпосередності спершу у Парижі взяли на себе політичні зобов’язання, а коли Росія за них вхопилася, тепер ці додіки, знайшовши свою шию в борцівському захваті, округляють очі: ой, Росія ламає нашу шию, вимагає виконувати обіцяне. І як це воно сі стало?…
2 роки тому ідіот розповідав, що просто треба посміхнутися Путіну і всьо у нас получітся. Задля цього ідіот пішов на поступки, віддав беркутівців, убивць, катів, віддав Цемаха, за якого загинув розвідник Олександр Колодяжний, дозволив уникнути відповідальності за напад на наші кораблі в наших водах, не протестував проти скасування санкцій в ПАРЄ, здав території политі кров’ю, знімав українські прапори «штоб нє провоцировать ту сторону», проводив таємні зустрічі у Омані, не протистояв роздачі російських паспортів на Донбасі, дозволив вагнерівцям втікти від захоплення нашою розвідкою. Все це, щоб не дратувати Путіна. Знайти мир в його очах. Всі ці два роки додік безтурботно стрибав по фонтанах і їздив у постійні відпустки, і тупо кайфував від життя. Більше було схоже, що президентство для нього це можливість показати своїй бабі, що вона вдало вискочила заміж. Бач, не за шибздика, як казали, а ось — ПРІЗІЗІДЄНТ ☝️.
Росія скористалася зміною «партії вайни» в Україні на ідіота по повній. Витиснула максимум.
Oleh Yermokhin:
Зеленський хоче побудувати в Україні Діснейленд і Голівуд. А також Вашингтон, Торонто і Лас Вегас. Ну і на додачу Лондон з Парижем, а за гаражами Індонезію…
Мужик з Факєлом:
«Зеленський провів стратегічно важливі переговори з Мікі-Маусом»
Дмитрий:
Лавина инвестиций накрыла Украину!!!
Количество прямых иностранных инвестиций за год правления Зеленскага уменьшилась в 20 раз.
Страшный сержант:
Коли Зе говорив Пороху- «Я ваш вирок» — він не збрехав, він таки став вироком для всієї країни.
Юрій Каракай:
 Тільки одна фраза Путіна: «Кто угодно, только не Порошенко» — мала б мобілізувати патріотів. Но нєт.
Московити пропагандою,ЗМІ,продажними політиками,медіа,створюють ‘антирейтинг’ проукраїнському політику. А патріоти такі:’не-е-е,ми з ним не обєднаємось,антирейтинг же’.А потім хто в Канаду-мемуари писать,а хто побідніше в теплушках в Сибір,ліс валити і співати сумних пісень.
Kisho Derrек:
Я коли бачу «патріотів без Порошенка», одразу відчуваю запах грошей і сморід плісняви. Порох сильно не вгодив мокшанам, вони грошей не жалкують задля його дискредитації. А наші недолугі тільки раді допомогти мокші і своємо гаманцю.
Йозеф Кнехт:
Притула та Сенцов кажуть,що поки Порошенко не піде, об’єднання проєвропейських сил неможливо. Тому що це секта.
Нешановний Віктор Пінчук, ніхто не влився в Голос, і ніхто не горить бажанням об’єднуватися з Голосом. Подивіться на рейтинг Кіри Рудик і запийте холодною водою.
Як нас тільки не називали. Порохоботи, четвертаки, агресивна меншість. Нам пророкували перевзування та втечі, нас хотіли вішати на стовпах та знімати на відео, зараз нас називають сектою та намагаються маргіналізувати. Ми дійсно поділили країну на тих хто може думати і на решту)
ОГПУ порушив кримінальну справу щодо Деркача по записам Пороха та Байдена. Державна зрада та втручання в діяльність державного діяча. Тепер саме головне, щоб в ході розслідування не вийшли на найвеличнішого.
Вазелін тепер головний реквізит в офісі президента
Поделиться:
Загрузка...