Міноборони збільшить чисельність військ в Одеській області

281

“Ми вивчаємо можливості розширення чисельності угрупування військ на півдні Одещини” – заявив Степан Полторак під час робочої поїздки до Одеського гарнізону.

– Попереднім військово-політичним керівництвом приймалися рішення, внаслідок яких у нас практично не залишилося військових частин у цьому регіоні. У наших планах – збільшити це угрупування, створити інфраструктуру та необхідну матеріально-технічну базу. Вже сьогодні у нас є військова частина у Болграді, сформовано військові частини в Сараті, буде розгорнуто військову комендатуру в Арцизі, – сказав Міністр оборони.

– Там, де армія, там – розвиток регіону. Та перш за все, це запорука безпеки та територіальної цілісності нашої країни, – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

P.S. 

У рамках робочої поїздки до Одеського гарнізону Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак прибув на військовий аеродром у Болграді.

Міністр оборони заслухав доповідь командувача ВДВ генерал-лейтенанта Михайла Забродського щодо стану аеродрому та обговорив можливості відновлення військового об’єкту.

Очільник оборонного відомства оглянув фонди земельної ділянки, територію аеродрому, технічний стан злітно-посадкової смуги, будівлі та приміщення забезпечення функціонування аеродрому, а також розташування 88-го окремого десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ.

Заслухавши доповіді командування підрозділу, генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення відправити експертну групу для вивчення потреб і визначення першочергових завдань, які необхідно виконати.

– Після завершення робочого візиту будуть прийняті відповідні рішення і забезпечено їх виконання. Цей підрозділ розширюється, а тому, перш за все, ми повинні працювати над забезпеченням умов для його функціонування. Йдеться про відновлення інфраструктури та вирішення житлового питання військовослужбовців. Прийняв рішення про поетапне виділення необхідних коштів, – зазначив Міністр оборони України.

mil.gov.ua

ukrmilitary.com

Поделиться:
Загрузка...