Ми потрапили у класичний Картковий будинок

128
У Євросоюзі Комісар з торгівлі Філ Хоган подав у відставку через порушення норм карантину, після того, як відвідав компанію з гольфу за участю 80 осіб.

У Шотландії Головний медичний чиновник Кетрін Колдервуд пішла у відставку після того, як порушила карантин під час відвідин свого другого будинку.
У Австралії Міністр мистецтв Дон Харвін подав у відставку після того, як поліція оштрафувала його за порушення обмежень у країні, запроваджених через пандемію коронавірусу COVID-19.
У Чехії свій «Велюр»: міністра охорони здоров’я Романа Примулу спіймали у «закритому» ресторані для ілітки. Але у Чехії його змусили подати у відставку. У нас пани «прийшли прібарахліться і прібарахліть внуков»(с).
Ірландія. Міністр сільського господарства Дара Каллеарі подав у відставку після того, як стало відомо, що він порушив карантинні вимоги.
Нова Зеландія. Міністр охорони здоров’я Девід Кларк подав у відставку після того, як з’ясувалося, що в установах для проходження карантину недостатньо ретельно дотримувалися заходів безпеки. Окрім того, Кларка впіймали на тому, що під час карантину він із сім’єю влаштовував пляжні прогулянки та велопоїздки в гори.
І лише в Україні Зеленський влаштовує поїздки в гори, нахабно порушує карантин і ні у які відставки не збирається. То на Заході чиновники через таке ідуть у відставку. В Україні — плювати хотіли. В Україні Зеленський цим хизується в інстаграмі. В Україні Зеленський збільшує видатки на свій відпочинок до 1,3 мільярди гривень, щоб купити Гоупро на лоба і засняти черговий тупий відосік для бдла зі своїм відпочинком.
А штрафи? А штрафи за порушення карантину він випише своєму політичному опоненту. Нехай він виправдовується.
Ми потрапили у класичний Картковий будинок. Президентом у нас — злочинець, що прикидається своїм хлопцем, але є цинічним, вигадливим психопатом, на чиїх руках кров. Схопити його і змусити відповідати — ось обов’язок всіх відповідальних людей.

«Я простой человек», — переконував Зеленський українців до виборів.
А тепер, отримавши чергові 5 мільйонів дивідендів, поїхав відпочивати на курорт — поки українці прибиті локдауном і масово втрачають бізнес, роботу та очікують нових, більш справедливих платіжок.
Він має повне право так робити — але навіщо прикидатися «слугою народу», не маючи зеленої уяви про народ.
Класична більшовицька казочка про «фабрікі рабочім» закінчується спецмагазинами для одних — і стійлом та пограбуванням для інших.
Втім, так завзято ходити граблями теж треба вміти.
Бідоносець ніяк не заспокоїться…
Поки катався на лижах у Буковелі — там згорів готель.
Порохобот:
Напишемо ще раз і остаточно, для пам’яті.
Зеленський без маски катається на лижному курорті Коломойського, на який не поширюється локдаун.
А от прості смертні посидіти в улюбленому ресторанчику з друзями не мають права. Бо тут Covid.
Ми не знаємо, хто автор фото Зеленського на Буковелі, але (Мендель, чи Подоляк) заслужили святкове шампанське.
Спеціально для бубочки у «Буковелі» «розчистили» від людей цілу трасу. Одним словом, обережно, «слуга» спускається!
Андрій Смолій:
А поки вся країна на локдауні, згадує про річницю збиття літака МАУ в Ірані, а більшість країн Європи вакцинуються від коронавірусу, наш «лижник» засвітився на розважайлівці в Буковелі.
Другий тиждень президент воюючої країни, країни в коронакризі та еконономічному колапсі сидить у відпустці. І невідомо коли взагалі з неї повернеться до роботи.
Це вже п‘ятий відпочинок Зеленського в цьому році. Починаючи з Оману закінчуючи сьогоднішнім днем.
До речі, бюджет на 2021 рік передбачає збільшення фінансування «діяльності» президента на 357 млн грн, а Державного управління справами на 800 млн грн.
А ви розгрібайтесь з бідністю та закриттям бізнесу поки хтось відпочиває.
Olenka:
Прикольний президент. В країні все налагодив. Війну зупинив, Крим повернув, вакцину закупив, тарифи зменшив, заробітчан повернув. Тепер можна і відпочити! Пишаюся!
Herman Aksom:
На даний момент в Европі лише 3 країни не вакцинуються: Молдова, Білорусь і Україна.

Поделиться:
Загрузка...