Ми йдемо до дуже жорсткого авторитаризму, у нас буде вождь

103

Українців попереду чекають роки авторитарного правління президента, цензура й обмеження прав та свобод

Про це всесвітньовідомий український письменник Юрій Андрухович заявив в інтерв’ю Molbuk.ua.

«Ми йдемо до дуже жорсткого авторитаризму, у нас буде вождь. Він вже є, чоловічок низького зросту, комік. Тобто коміки приходять до влади, але ми перестаємо сміятися. Ні, ну поки що ми ще сміємося. Смійтеся на здоров’я», — поділився він своїм прогнозом.

При цьому Зеленський, як вважає Андрухович, на відміну від Петра Порошенка, у своїй зовнішній та внутрішній політиці «виконуватиме московську програму», що знаходитиме велику підтримку в Європі.

«Я думаю, що період Порошенка, як тепер виявилося, Європі заважав. Він через свої психологічні і навіть фізичні властивості тримав європейських лідерів у дуже міцних обіймах. Їм було вже недобре у цих обіймах, але вони не мали куди подітися. І щойно український народ усунув Порошенка, проголосувавши не за нього, вони зітхнули з полегшенням. Ще жодного разу мені не траплялися у Європі такі люди, які би нас підтримали у тому, що ми не хочемо бути разом з іншими радянськими республіками. Навпаки штовхають нас туди, мовляв, вам треба — з Киргизстаном, з Казахстаном.

І додають: ну, добре, з Росією у вас зараз проблеми, конфлікт на Сході, але тримайтесь з Азербайджаном. Європейцям простіше нас тримати у такому полі. І це моє велетенське розчарування, бо я з цим доживаю своє життя, і нічого не змінюється. У нас насправді був шанс відірватися від цього стереотипу за часів цього «проклятого Порошенка», як його тепер називають. Але й тоді цього не відбулося. У Європі не хотіли. Вони чекали, коли Порошенко піде геть, і вони повернуться до своїх відносин із Росією», — пояснив Андрухович.

P.S.

Странно получается, что я не имею право критиковать нового президента, это проявление неуважения к стране, это разжигание конфликта, ну прям нельзя и все, он Бог.

Послушайте, я плачу налоги и немалые , на которые жируют слуги народа, Вы мне будете запрещать высказываться? Неуважение к стране проявляет именно президент, ни разу не посетив ни один госпиталь, зато время на пляжи и концерты у него есть.

За что мне его уважать? Когда привозят тяжело раненых, а главнокомандующий не приходит и все меня спрашивают: «А приходил Зе?», да не приходил!

Вчера вот был Разумков, впервые, с камерами, наградил в травме 5 человек медалькой от ВР, а ниже этажом лежат бойцы, которые прошли всю войну, на них медалек не хватило. Ну пришли и спасибо, хоть так.

Один из воинов одел футболку на награждение « Порох сила, кокс могила..». Ему 21, он прошёл войну и получил тяжелейшее ранение. Давайте ещё воину выскажите, что он не имеет право на своё мнение…

А уважение граждан надо заслужить!

Наталья Юсупова

Пришел Вова к Великому Гудвину.
— Привет, Гудвин, Великий и Ужасный. Дай мне большое живое сердце, чтоб любить Украину.
— Извини, сердце я раздал по кусочку солдатам и волонтерам, уже давно. Где ты был все это время?- ответил Гудвин.
— Окей, Гугл, т.е. Гудвин. Дай мне отчаянную смелость, чтобы защищать Украину.
— Извини, смелость я раздал тоже. Солдатам и волонтерам. Уже давно. Где ты был все это время?- недоумевал Гудвин.
— Ну и мудак ты…- обиделся Вова и ушел.

И Гудвин прокричал вслед:
— Мозги, Вова! Возьми хотя бы мозги!
Но Вова его уже не услышал….

Таня Адамс

1. Чи можливий (теоретично) варіант, що хтось брав участь у вічі за гроші? Безумовно, враховуючи, що там були задіяні і Нацжони, котрі мало що роблять без оплати, а останній рік взагалі потужно працювали на Коломойського.
2. Чи вважаю я, при цьому, що Арахамія сказав правду, що мова про особисто йому відомі факти і конкретних його знайомих? Навряд. Бо якби інформація було конкретною, то сумніву, від кого пропонуються гроші («то лі Крємль, то лі Пьотр Алєксєєвіч) не було б. Тобто, висмоктав із пальця, як і оцінку в 5 відсотків.
3. Думаю, це тільки початок. Потрібно буде масові розстріли протестних акцій виправдати — виправдають. Бо весь їхній політичний рух від самого початку — лицемірство, брехня і бізнесовий проект імені Бєні, котрий ідеально співпав із інтересами Хуйла Великого

Karl Volokh

Поделиться:
Загрузка...