Чому мені соромно

9 760
Коли наш найвпливовіший політик світу мутить нову «зустріч на високому рівні» (особливо з можливістю сьорбнути східної розкоші і ласкавого моря) — мені соромно.
За рівень.
Довести країну практично до ковідной стінки.
Заплутати, ускладнити і демотивувати оборону власної армії, в умовах війни, що нікуди не поділася.
Впустити економіку ще до епідемії, а недолугим діями у процесі — підвести її до евтаназії.
І … «А давайте ми вам допоможемо з чемпіонатом по футболу?»
І одночасно просити грошей. Багатомільярдні інвестиції, ага.
Найважливіші міждержавні угоди, котрі все-все, прямо ось зараз змінять.
Ну так. Грошей треба. Тому, що твоїй «владі» скоро будуть давати виключно по пиці, а не грошей. І інвестиції в непередбачувану, завдяки тобі, країну звичайно ж всі понесуть, ага.
Хоча, можна ж пообіцяти не тільки футбол, але і няню? Інвестиційну. Катар це має вразити. Там такого приколу ще ніколи не чули.
Коротше, настільки важливі справи, що можна виділити пару днів на сонечку. Поки Ковід жере нас, не зустрічаючи ніякого опору, крім відосіков і гучних указів.
Поки на фронті розгорається війна, і гинуть люди. А ворог накопичує сили по всіх кордонах.
Рівень.

Як колишній заступник голови Міжпарламентської комунікаційної групи з Ізраїлем та голова міжпарламентської групи з Естонією, уважно слідкую за тим, що відбувається в цих країнах, спілкуюсь з їхніми політиками, вивчаю досвід досягнення, який варто перейняти Україні.
На тлі новин про фейкові мільярди та псевдоінвест з Оману, ОАЕ чи Великобританії, які Зеленський обіцяє безкінечно, ця новина підтвердилася у вигляді реальних грошей, які надходили на рахунки та зафіксували фіскальні органи.
У першому кварталі 2021 року Ізраїль встановив рекорд інвестицій, залучених до ізраїльського сектору кібербезпеки. У секторі кібербезпеки було проведено 17 різних угод. Загальний обсяг інвестицій дорівнює $ 1,5 млрд, що є другим показником у світі після США. І це не мільярдні фантазії Зеленського, а реальні гроші, вкладені в економіку.
Водночас зазначається, що 2020 рік також був рекордним роком для ізраїльського сектору кібербезпеки. І $ 2,9 млрд прямих інвестицій за минулий рік, чудовий доказ цього. На сьогоднішній день Ізраїль має 11 місцевих стартап-компаній у секторі з більш ніж одним мільярдом доларів, кожна. До речі, в США є лише вісім подібних фірм єдинорогів, ще одна в Китаї, Ірландії та Швейцарії.
А в Україні є Зеленський, інвестувати чи реінвестувати в який вони забирають свій час в нашій країні. І навпаки, у 2020 році чистий відтік прямих іноземних інвестицій з України склав $ 868,2 млн і був найбільшим за 20 років. Це офіційна інформація. Останній раз відтік FDI з України був зафіксований у 2015 році, коли він склав $ 458 млн. А наш бідолашний зміг встановити рекорд. Талант!
.
Баба і кіт:
Команда Зеленського представила світові унікальне рішення, якого не робила ще жодна країна — «карантин для бідних»:
Людей не вакцинують, не лікують, на забезпечують тестами, забороняють рухатись по місту, позбавляють роботи, але при цьому держава їм НІЯК ЇМ НЕ ДОПОМАГАЄ.
.
Yes! Dopeless:
Постійно гинуть українські військові, Росія робить якісь нездорові військові маневри, щоденні «рекорди» по кількості хворих на ковід, вакцини нема — вакцинацію провалено, а Нелох доповідає з Катару, що домовився про співпрацю української поліції з Катаром.
.
Лисиця~Кіцуне:
Я просто не можу заспокоїтися.
Люди хворіють, помирають, місць та кисню не вистачає, вакцини немає, локдаун без підтримки держави, а вони в Катарі обговорюють допомогу в проведенні ЧС з футболу 2022.
Я вважаю це знущанням.
.
Nachtigall ТК:
До речі, колеги-журналісти, які давно працюють в ЗМІ, моментально пригадали, що уже їздили в таку ж поїздку, з таким ж анонсованими президентською адміністрацією цілями — але це було в часи президенства Віктора Януковича.
Така тактика дісталась Януковичу з часів пізнього Кучми — коли після касетного скандалу Київ давав доручення готувати візити посольствам в Азії та Африці: бо в Європі та Північній Америці ніхто його не приймав.
.
Зеленський:
— Йя фсех контрабандистов!!!!
Дмитрий:
Судья Чаус похищен и вывезен в Украину на автомобиле Тойота с посольства Украины в Молдове.
Это же не контрабас, не похищение, не международный позор и скандал, правда?
.
Дід Микола:
Ну шо, жертви телевізора, допоміг вам ваш Говнобородько?
«Абинепорошенко» виросло із кореня «абинездоровийглузд» і поступово «вродило» «плоди»:
— аби не дешеві тарифи;
— аби не дешеві олія, гречка і т.і.;
— аби не вакцинація як в цивілізованих країнах;
— аби не було чесних виборів;
— аби не жити як люди!

 

Поделиться:
Загрузка...