Марионетки Кремля советуют Зеленскому не мечтать о возвращении Крыма, а думать о реинтеграции Украины в РФ

155
Марионетка Кремля, так называемый «председатель комитета парламента Крыма по межнациональным отношениям и вопросам народной дипломатии» Юрий Гемпель посоветовал президенту Украины Владимиру Зеленскому задуматься над «реинтеграцией Украины в Российскую Федерацию».

Тратить время на попытки «реинтеграции» Крыма в состав Украины бессмысленно, заявил марионетка Кремля Гемпель, передает Газета.ру страны оккупанта.

«Не стоит тратить понапрасну время, которого и так не хватает. Те, кто говорит о реинтеграции Крыма, не думают о реальном положении вещей. Крым вот уже более пяти лет находится в составе Российской Федерации, и никто не собирается обсуждать какие-то реинтеграции и принимать в этом участие. Господину Зеленскому нужно говорить, скорее всего, о реинтеграции Украины в Российскую Федерацию. Это было бы разумно», — сказал марионетка Кремля Гемпель.

«Политики, оторванные от реальности, до сих пор продолжают находиться у власти», — добавил он.

Накануне Владимир Зеленский рассказал подробности его стратегии по деоккупации и реинтеграции Крыма и Донбасса.

P.S. Тепер серйозно

Зелена худоба, весело посміхаючись, намагаються зарубати будь-які варіанти вступу до НАТО.
Розказують те ж саме, що розказував Янек, не бажаючи підписувати договір про асоціацію з ЄС:
— у нас колія заширока, нам треба змінювати стандарти -> в нас не такі автомати, система навчання, нас треба змінювати стандар ти
— у нас є договори з європейськими країнами -> у нас вже є співпраця з НАТО
— ми колись підпишемо угоду про асоціацію -> ми колись вступимо в НАТО і взагалі заявку ми подавали ще в 2008.

Все те ж саме, що янек. Тільки з посмішкою на обличчі.
І це не весела посмішка, вони з нас ржуть, що розвели нас.

Нагадаю, що ніякі документи про вступ до НАТО взірця 2008 року не є чинними, оскільки в 2010 році Янек підписав закон про позаблоковий статус, що дозволило розвалити нашу армію і автоматично скасувало всі наші попередні прагнення.

Нагадаю, що рух до НАТО закріплений в Конституції, а ігнорування цього процесу на фоні війни і нових загроз, має всі ознаки державної зради.

Не хочу і не буду нагадувати те, що потакаючи владі зрадників, дозволивши їм ігнорувати військові союзи і залишаючись наодинці з агресором, ми, кожен з нас, наше покоління буде винувате за неминучі смерті наших синів в майбутньому.

Звертаюся до всіх адекватних політичних сил, до всіх політиків і до всіх здорових громадян. Нашим історичним обов’язком є змусити зелену худобу виконувати норми Конституції і робити все, щоб Україна була з НАТО, щоб ми не залишились на одинці з розкраденою армією, як то вже було при одному Зе ку.

Зі свого боку готовий сприяти і брати участь в цьому процесі законного примусу худоби виконувати Конституцію в будь-який спосіб.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...