Майор ЗСУ розповів, чому написав негативний допис про президента Зеленського

136
Майор ЗСУ Роман Ковальов розповів, чому написав негативний допис про президента Зеленського

Про це він сказав в ефірі програми «Великий ефір Василя Зими» на Еспресо.TV.

«Я не казав, що президент є «ло**ра». Я спрогнозував, що якщо така політика продовжиться. Я не можу обговорювати дії Головнокомандуючого, Володимир Зеленський для мене ще й президент. Цей пост написаний не військовослужбовцем, а громадянином України і в ньому я зробив припущення», — сказав він.

Він його написав після того, як побачив у новинах, що місцева влада не змогла своєчасно надати документи, аби придбати ліки, які необхідні важкохворим.

«Непрофесійність цих людей ставить чиєсь життя на межу смерті. Це мене настільки обурило, що я написав пост, в якому я просто закликаю Зеленського, що в нього не вийшло. Я написав, що якщо так і буде далі, то колись він йтиме по вулиці міста Кривий Ріг і йому будуть пішоходи казати такі слова. Це мої припущення», — сказав Ковальов.

  • Нагадаємо, в ЗСУ за фактом допису в соцмережах майора з відділу інформаційної протидії оперативного управління штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ провели розслідування та оголосили «сувору догану».

P.S.

Патріотичні сили мають дати опір переслідуванням опозиції і захистити Софію Федину Sofiya Fedyna – заява фракції Європейська Солідарність

Українці, важко повірити, але ми з кожним тижнем стаємо свідками все більшої кількості фактів переслідування українських атошників, які воювали за Україну і воюють на Сході, українських волонтерів і українських патріотів.

Зараз ми стали перед фактом переслідування патріотки, члена команди «Європейської Солідарності» Софії Федини за те, що вона висловила свою позицію стосовно нинішньої влади.

Ми пам’ятаєм, таке вже було. Був у нас вже один президент, який дуже боявся критики, його прізвище було Янукович, звали його Віктор. Який падав від падаючого яйця і який змушував правоохоронні органи відкривати кримінальні справи за критику Януковича.

Кому ви кричите «Ганьба»?! Ви кричіть «Ганьба!» тим правоохоронним органам, які керуються з Офісу президента! І вчора про це говорила міністр Кабінету міністрів.

Правоохоронні органи, які керуються з Офісу президента сьогодні переслідують тільки за те, що патріоти українці мають іншу думку і можуть критикувати діючу владу. Для того ви і пропихаєте ваш закон «Про дезінформацію», щоб розв’язати руки для ще більш масштабного переслідування українських патріотів, волонтерів, українських бійців.

І в мене загальне звернення від всієї команди «Європейської Солідарності», зупиніться! Досвід Януковича демонструє – це дуже погано закінчується.

Ви хочете злякати патріотів? Ви хоче злякати Софію Федину і нашу команду «Європейської Солідарності»? Я хочу вам заявити — не злякаєте! Ви жалюгідні! І намагаєтесь нагнати страх на тих, хто не боявся Януковича і не боявся його кліки.

Ми не дозволимо переслідування Софії Федини. Всі українські патріотичні сили стануть плече до плеча захищаючи і Софію Федину, захищаючи і усіх українських патріотів, яких Ви сьогодні через проплачені суди намагаєтесь залякати.

Сьогодні на допиті в ДБР легендарний український генерал Забродський.

Я хочу закликати, в першу чергу, і членів фракції «Слуга народу», тих які вважають себе патріотами, тих які були і на Майдані, і в АТО. Ви маєте дати опір цій тенденції переслідування опозиції.
Не допустимо репресій! Захистимо Софію Федину!
Слава Україні!

Volodymyr Viatrovych 

Сьогодні Михайло Забродський був на допиті в ДБР — по Криму. Яна Зінкевич і Бондар Михайло були в суді, де намагалися взяти на поруки волонтерів і військових .

Завтра ДБР збирається вручити підозру Софії Федині , за начебто погрози президентові. Щодня членів нашої фракції викликають на допити, передають «привіти «, заводять кримінальні справи. Так само як на волонтерів, ветеранський рух. Проти П. Порошенка порушено справи по мінським угодам, морякам в Керченській протоці .

Бачимо системну політику дискредитації попередньоі влади, патріотичного середовища. Мета очевидна — уйняти всіх « буйних», дискредитувати справжню опозицію , спаплюжити постмайданівське середовище і вже без гальм рухатися вбік Москви. « Європейська Солідарність» висловлює свою підтримку Софії Федині і обурення політично вмотивованими справами. Не дамо нас залякати.

Iryna Gerashchenko
Поделиться:
Загрузка...