Люди и манекены

68

Люди и манекены. Была когда-то такая миниатюра у Аркадия Райкина. Смысл в том, что можно быть человеком по внешним признакам, и манекеном внутри.

Сфабрикованная фальшивка против Geo Leros имеет целью посеять сомнения в достоверности его публичной позиции. Иными словами, дискредитировать источник, который давно раздражает офис президента. А в качестве попутной цели нанести удар по Авакову, которого глава офиса называет в узком кругу главным врагом. Опасность Авакова заключается в том, что он может стать катализатором объединения многих политиков и политсил, что на Банковой рассматривают как самую большую реальную угрозу для Зеленского на парламентских и президентских выборах. И главное, как стремительно по сообщению анонимного Telegram канала возбуждается дело против Лероса. И это на фоне затягивания на год дела вагнеровцев и коррупционной истории с братом самого Ермака!

Тарас Березовець

Зараз через сумнівні анонімні ТГ канали розпочалась брудна кампанія проти мене у відповідь на події, які відбулись у Верховній Раді минулого тижня.
На відео повністю сфабрикований звук та замазано 70% екрану.
У мене є прості питання до авторів цього «творіння»:
Чи можливо, щоб дане відео записане рік-півтора тому(якщо взяти до уваги тему відео), але вийшло воно тільки зараз?
Невже зграя Зеленського так довго терпіла, і нарешті «увірвався терпець»?
Чого чекали?
Чому на відео замазано 70% екрану? Хто же там?)
Де це знято і коли?
І взагалі, раз таке фуфло можна публікувати, тоді нехай це буде зустрічю із Зеленським та Єрмаком.
Якщо ні, тоді нехай публікують повне відео і звук, щоб можна було провести експертизу, а не годувати всіх черговим л@йном.
P.S. Сама тема і звук обрані не просто так, адже є максимально цинічною спробою знищити мою репутацію. В мої уста вкладають якість неадекватні слова, за які я би давно сидів у в’язниці, але вони чомусь чекали саме цього моменту.
Я завтра подам заяву в правоохоронні органи, щоб вони дали оцінку цьому відео.
Але очевидно точно, що цей інструмент має на меті відволікти людей від насправді важливих подій, які відбуваються у нашій державі.

Поделиться:
Загрузка...