Луснула чергова мулька

86
От і луснула чергова мулька для дебілів від інвестняні.

Легалізація грального бізнесу принесе державному бюджету в наступному році 7,4 млрд грн. — інвестняня Марченко.
«Ухвалено закон про легалізацію грального бізнесу. Те, що роками існувало в тіні, вже наступного року, з першими ліцензіями, має принести в бюджет 5 млрд грн», — інвестняня Зеленський.
Реальність: 127 грн. 00 коп
Якщо рахувати в МЛРД, то цифра 0,00012 МЛРД грн замість 7,4, виглядає ще більш вражаюче.
Насправді цей результат був абсолютно очікуваний для всіх, у кого в голові мізки, а не різдвяний холодець. Гральний бізнес це в усіх країнах кормушка для криміналу. Їхній кумир Меїр Суховлянський в США накосив таке бабло на казино, яке не снилося всім цим алькапонам і діллінджерам. Грошей намитих з людського азарту вистачило навіть спонсорувати армію Ізраїлю, що в той час як раз народжувався.
«За оцінками співрозмовника Економічної Правди, щомісячний оборот нелегальних ігрових закладів Києва становить 1,5-2 млрд грн.»
Ніхто таким бабосом ділитися не буде з дурнями, яких бородата бабушка кинула на 200 мільярдів, а вони її повернули в Україну.
«Власники мереж у кількох регіонах на умовах анонімності запевнили ЕП, що не збираються легалізовувати свою діяльність.
— Сенсу легалізовуватися немає. Навіть якщо оштрафують, то штраф становитиме 170 тисяч гривень. Це тиждень роботи одного нормального об’єкта», – пояснює один із власників мережі ЕП.
А раз вдалося видрати в дурнів і їхньої держави такі гроші, то треба зробити що? Правильно: вирвати ще більші гроші.
Саме тому зелена плєсєнь поспішає і хоче ще й знизити податки для своїх корешків. Пропонують, наприклад, обкладати податком лише «великі виграші» (71 тис грн). Ну тіпа фатіт наживаться на бєдних! пусть платят багатиє! Лівацька туфта для лохів. Ну а з програшів бідноти, яка в більшості і несе бабло в автомати, нехай заробляють корешки шутніка і нічого не платять державі. Хахаха.
А найсмішніше — це пояснення навіщо таку гарну річ треба утнути, все в стилі зеленої хуцпи: «ну ви ж самі бачите: надходження впали».
Всі ці зелені позітівні упирі малювали руками в повітрі круги про МІЛЬЯРДИ і Лас-Васюки. На ділі це українські меїри суховлянські.
Поделиться:
Загрузка...