Ложь и манипуляции

94
Читали «высер» Арахамии в авторской колонке на УП? Ложь и манипуляции — рекламировать ссылкой не буду, при желании сами найдёте.

Просто две цифры: в нескольких маленьких абзацах этого опуса, больше напоминающего истерику экзальтированной барышни, фамилия Порошенко упомянута 14 раз. 14 раз, Карл! А фамилия Зеленского, который уже полтора года президент — всего два.
Как сказал один умный человек, разница между Порошенко и Зеленским в том, что при Порошенко хреново жилось России, а при Зеленском — Украине и… самому Зеленскому. И чем чаще всякие хламидии будут всуе поминать Порошенко, знайте — тем больше они его боятся.
Мой прогноз: к февралю персональные рейтинги Пятого и Полшестого сравняются, а потом Пятый медленно, но неуклонно двинет на Седьмого. Получится? Пока не знаю — ОПЗЖ тоже набирает силу… Но, судя по результатам местных выборов и участившимся истерикам зелёных, именно в Порохе они видят главную угрозу для своей квартально-олигархической власти.
— И запомните, Фима: мужчине обязательно нужна жена, потому что таки не всё можно свалить на Порошенко… ?
Бачу фейсбуками несеться чергова зрада про те що Конституційний суд у вівторок розглядає конституційність закону про мову.
Перше.
Хочу нагадати, що ГОЛОВНОЮ причиною пздєца що твориться в країні став прихід до влади клоуна.
До цього ті хто зараз подає в Суд для визнання неконституціності е-декларування, закону про мову сиділи тихо під шконкою і не відсвічували.
Саме клоун привів їх до влади разом з тими хто в спільному пориві з ватою і сєпарами віддав голоси за клоуна, а потім за слуг і медведчука
Друге.
Хочу нагадати, що КС вже розглядає це подання вже довгий час. І на вівторок призначене чергове засідання. А закритість засідання складовою процедури. Почитайте закон про КС.
То ж я бачу знову бажання маніпулювати цим фактом тих утирків, які вже засвітилися з єрмаковським прапором в руках.
Третє.
Якщо вже говорити про рішення, то в світлі конфлікту КС з клоуном, портновими і єрмаками більш логічним і ймовірним є якраз прийняття рішення про конституційність закону про мову. Тим більше він конституційний.
То ж виходити треба не під КС, а під ВР і не допустити конституційного перевороту і узурпації влади путінським бродячим цирком.
Щодо КСУ.
1. Зелена влада з корупцією не бореться і боротися не буде. Чи скасував КСУ антиконституційні норми, чи не скасував — зелені ними все одно не користувалися. На боротьбу з корупцією це ніяк не вплине. Принаймні зараз.
2. А от можливе захоплення КСУ зеленою наволоччю — впливає і дуже. Якщо зелень захопить КСУ, то всі невигідні закони зможе визнати незаконними. Закон про заборону повертати конфісковані приватбанки наприклад.
3. Вся оця канітєль, бистрєй-бистрєй, яку піднімає влада, це пряма ознака того, що це взагалі все розводка від початку до кінця. Аферисти завжди підганяють лоха, щоб у того не було часу подумати.
4. Явно незаконний розпуск ВР Вова виправдовував «опитуваннями». КСУ тоді не розпускав. Тепер проведено реальне опитування і його партія пролетіла. Та він розпускає КСУ, а не ВР, узурповуючи владу.
5. Антикорупціонер Портнов, антикорупціонер-залізничник Лещенко і антикорупціонер-рєдутник Зімін дуже показові союзники в усій цій історії. За цим явно стоїть Кремль.
Тому, вважаю, вестися на фінти зелених не треба. КСУ скасував антикорупційні норми — це погано. Але що треба насправді — це прибрати владу портнова-коломойського, яка втратила народну довіру на виборах. І от після цього відновити реальну боротьбу з корупцією, в числі якої скасовані антикорупційні норми. Все інше — дати використати себе портянкам.

Поделиться:
Загрузка...