Лицемірство у чистому вигляді

195
Зеленський браво рапортує, що повернувся в Київ з фронту, каже, що треба підтримувати увагу світу до ситуації на Донбасі!

Лицемірство у чистому вигляді!
В повноваження президента входить два напрямки, по яких він повинен працювати 24/7 — це міжнародна політика та оборона й безпека.
Все це втрачено! Міжнародна коаліція, яку створював Порошенко перестала працювати, як тільки Зеленський прийшов до влади, слабкий президент, що хоче замиритись з РФ, нікому не цікавий, ніхто не буде за нас виконувати нашу роботу та лобіювати наші інтереси! Тому ми фактично два роки сам на сам з РФ.
Оборона і безпека провал повний! ДОЗ зривали, між Тараном та Хомчаком йде війна, подають в суди один на одного. Корупція в МО та ЗСУ процвітає. Замість посилення обороноздатності кожен думає, як заробити на «Козаках», закупивши більше машин, та як змінити статті в ДОЗ, щоб отримати додаткові гроші від своїх виробників. Реформа для НАТО, ні не чули!
Зеленський взагалі дистанціювався від МО, думаючи, що конфлікт сам собою розсмокчеться, а він краще запише новий відосик, де розкаже про масло «Рошен».
Протистояти ворогу в особі Кремля можна тільки потужною армією, з якої не треба красти, та підтримкою міжнародної спільноти, з якими треба працювати та переконувати їх бути на нашому боці!
В цій війні буде тільки один переможець: або Україна, або Росія. Не хочеш працювати на перемогу — їдь в Ростов, там Федорович чекає!
Отже, партія капітуляції не змогла остановіть войну, бої на фронті відновилися. Хто би міг подумати: потуги просто перестати стріляти нічого не дадуть.
Але саме про це казали порохоботи перед виборами. Я особисто сто разів казав, що нічого з цих позивів уклоніста і наркозалежногого зрадника стати на коліна перед Путіним не вийде. Путін лише знову щось відбере в нас і продовжить війну далі. Але тоді зелені вівці були засліплені сяянням з екрану чергового Месії Голобородька. Те, що Влодімір Чудотворець перетворював воду на вино і інші свої чудеса творив переважно на каналах олігархів, ніхто не звертав уваги і слухати не бажав. Людям створили приємну обгортку, в яку вони ЗАХОТІЛИ повірити. А далі — справа техніки.
Потім зелені розвернули обгортку, а в ній лайно — портнови, тататарови, єрмаки, коломойські і венедіктови.
Але ж так хотілося вірити, що цей Месія, вже точно вижене жадібних бариг із влади, як Ісус у Біблії торговців із Святого Храму. Тим більше він так автентично вже візуалізував це у кіно. Те, що вам шефіро-міндічевське творче об’єднання впарило жовану історію сивої давнини в новій обгортці, ви не бачили. Як не бачите тепер, що вам в Месії втюхують чергового Гордона зі Смєшком на поводку. Головне, щоб харя мелькала перед очима. Хіба може харя, що мелькає перед обличчям, брехати? Ні, звісно.
В результаті ми бездарно втратили 2 роки життя країни (насправді 5). Ми бездарно втратили повагу до України в світі. Ми бездарно втратили багато життів наших воїнів. Бо одна справа воювати, коли знаєш, що країна за тебе горою, інша — коли керівництво країни тебе кидає і каже, що не відправляло.
Проблема будь-якої «партії миру» в тому, що інфантильне суспільство одночасно хоче двох взаємовиключних речей: остановіть войну, але при цьому не йти на поступки ворогу. Все і одразу і нічого не робити для цього. Будь-яка «партія миру» обов’язкова потрапить на цей шпагат. Без поступок Москва не перестане стріляти. А наш народ віками звик воювати з усіма ворогами підряд і не поступатися без бою. Ці речі глибинні і їх не переступиш. Якщо їх не розуміти, обов’язково попадеш на шпагат, в який і потрапив зелень.
Та інша проблема, що зелено-коломойський кагал і не бажав нічого робити для вас. Вони приходили у владу для себе. Вони приходили хапнути і по педалям. Так що платіть нові підвищені тарифи, іншого результату і бути не могло, коли голосуєш за порно-актрису олігархів.
Поделиться:
Загрузка...