ЛЕНІН, ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ПОРОШЕНКО І КОМУНІЗМ

154
Ми живемо в комунізімі. Не вірите? Даремно.
Ленін як казав: «Коммунизм есть советская власть плюс эликтрификация всей страны».

Електрифікацію маємо. Суцільну. Хіба що десь високо в карпатських горах якусь колибу обійшли «лампочки Ілліча», які насправді в усьому світі відомі як «лампочки Едісона».
А радянська влада… Он вона, у вас за вікном. Як у вас в селі називається орган влади? Правильно: сільська рада. А в місті — міська рада. І найвищий орган державної влади у нас — Верховна Рада України. То єсть, у нас до сьогодні рулить радянська влада. А що без комуністів… Там у половини партквитки під грушею зарито про вся випадок.
А якщо серйозно…
Ота «мудрість» гаркавого лисого «генія» лише свідчить про розумово-освітній рівень цього недоумка і недоучки. Бо Ленін по ходу — звичайний заочник та ще й «мажор», який гімназичну медаль отримав завдяки тому, що татусь був генералом і керівником усіх навчальних закладів Симбірської губернії.
Освітній склад першої Ради Народних комісарів:
— голова — В. І. Ульянов (Ленін) — вища юридична (заочник).
— нарком з внутрішніх справ О. І. Риков — середня + незакінчений 1 курс юридичного факультету Казанського університету;
— нарком землеробства В. П. Мілютін — освіта середня + незакінчений 1 курс юридичного факультету Санкт-Петербурзького університету + незакінчений 1 курс Московського комерційного інституту — великий «землероб»;
— нарком праці О. Г. Шляпніков — освіта — 3 класи;
— нарком торгівлі В. П. Ногін — освіта — 4 класи;
— нарком у справах національностей Й. В. Джугашвілі )Сталін) — освіта незакінчена духовна семінарія;
— нарком фінансів — Ї. І. Скворцов-Степанов — освіта вища, закінчив Московський учительський інститут;
Наркоматом з військових і морських справ керували три особи: В. О. Антонов-Овсеєнко, який закінчив короткочасні курси в піхотному училищі й отримав звання підпоручника (лейтенант);
матрос П. Є. Дибенко — освіта 4 класи; Н. В. Криленко — освіта вища (заочна).
— нарком з іноземних справ Л. Д. Бронштейн (Троцький) — освіта середня;
— нарком пошт і телеграів М. П. Глєбов-Авілов — освіта початкова;
— нарком продовольства І. А. Теодорович — освіта вища, природничий факультет Московського університету;
— нарком народної освіти А. В. Луначарський — освіта незакінчена вища, кілька семестрів у Цюріхському університеті.
І да — перший голова більшовицької таємної поліції, моторошного ВЧК — Ф. Е. Дзержинський. Вигнаний за неуспішність з 8 класу гімназії (1 «добре з Закону божого, 8 «задовільно» і 2 «незадовільно).
Дивлюся я на цей список і крамольна мислЯ приходить: щось мені це нагадує із сьогодення: юрист-недоучка на чолі держави, лейтенанти на вищих щаблях влади. Весільні фотографи і домробітниці; безробітні і борці греко-римського стилю.
А британці та американці, дурні на випускників Ітона, Оксфорда, Кембріджа, Прінстона моляться…
Та що там…
У нас був крутезний лідер з крутезною освітою і знанням 6 мов. І разом з ним крутезна «команда». Чого варті Валерія Гонтарева, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Яків Смолій, Володимир Гройсман (попри усі непрості стосунки), Арсеній Яценюк (знов таки попри), Степан Полторак (який з «совкового солдафона» виріс до добротного командувача), Натая Яресько та інші.
Но…
Наслухалися телевізора і «недорогеньких», які купують дорогенькі квартири на гонорари з Москви та наших рідних олігархів? Повірили «борцунам»?
Маєте комунізм. Загальну електрифікацію і Совєти, до яких обирали, навіть не дивлячись на прізвища — головне аби «Слуга».
Хтось заверещіть про «порохобота». Ні. Знаю, що Порох не ідеальний. Чекаю на кращого. Поки не бачу. Поки не побачу — вибачте. Порох на цей момент поки що кращий президент з 1991 року.
А поки «мудрий український народ» крокує по граблях і шукає виправдання чому він проміняв потужного мужика, КМС з дзюдо, що знає 6 мов, на дрища, якій навіть українською не володіє, і якщо на те пішло, то і російською із словником… У якого у промовах — генератор випадкових слів… Котрий, як і Ленін, «нуль» за освітою, проте неспівставний за розумовним рівнем, бо (незважаючи на свою примітивність) Ленін на голову вищий… Ні — на три…
І поки «мудрий народ» шукає щастя і «доброго царя», який наршті «дасть»…
Поделиться:
Загрузка...