Кулька сдулась, фініта

104
Ну насправді. Будь-який безглуздий і дурний клоун набуває хоча б якоїсь легітимності в очах власного, навіть незгодного з більшістю, народу. Тим більше в очах світових лідерів — ну так, дурень, але цікавий. І за нього проголосувало 75%.

13,5 мільйонів живих на той момент людей.
Але — як правило — після великих електоральних перемог повинно з‘явитись ще ну хоч щось. Якісь ще досягнення. Якісь ще таланти чи здібності. Хоч щось, що можна покласти собі на полицю.
В Зеленського натурально покласти нема чого. Ніяких досягнень і ніяких визначних планів на ці досягнення вже немає.
Нескінченні срачі, призначення друзів, звільнення друзів і призначення нових друзів, чи вже не друзів, хоч когось — і так далі по колу.
Катастрофа з ковідом, катастрофа з вакцинацією від ковіда, катастрофа з енергетикою, катастрофа з економікою, зупинка всіх реформ.
А ще Зеленський — сюрпрайз — виявився таким же точно корупціонером і жирним офшорним котом.
І сьогодні будь-хто може прочитати Зеленському всі його запитання з того папірця на стадіоні. І він не знайде, що відповісти.
Тому на виступ перед світовими лідерами на екологічному саміті він просто не виходить.
За два з половиною роки нашому дотепному коміку, нашому іноваційному енерджайзеру, «найвеличнішому лідеру», надутому 13,5 мільйонами — вперше геть нічого сказати.
Король абсолютно голий.
І тут би оригінально було б Володимире Олександровичу і дійсно — встати і піти.
Зекономити країні і залишкам вашого змученого виборця в тому числі наступні 2,5 роки. І це б було дійсно свіжим і небанальним рішенням — вашим єдиним але вагомим досягненням в історії — САМ ПІШОВ!
Але ж ніт. Не бачити нам цього щастя. На жаль.
Бо — як справжній «артист легкого жанру» — ви звикли ганьбитись до кінця.

Поделиться:
Загрузка...