Кучма и Зеленский начали сдавать нас Москве

94

Дарка Чепак, пресс-секретарь Леонида Кучмы, ныне возглавляющего делегацию на переговорах в рамках Трехсторонней контактной группы (Украина, ОБСЕ и РФ) в Минске, опубликовала вечером 17 июля на своей странице в Фейсбук текст достигнутого в этот день соглашения.

Третий пункт его, приведенный ниже, не может не вызвать возмущения, так как Украина:

— зобов’язуються забезпечити повний та безпечний доступ СММ ОБСЄ по всій території України згідно її мандату для моніторингу та верифікації, що проводяться нею, в тому числі з застосуванням її технічних засобів.

Владимир Зеленский и Леонид Кучма

Напомню, Москва в 2015 г. и несколько раз позже пыталась продавить в Минске пункт, разрешающий группам ОБСЕ проводить мониторинг не только в Донецкой и Луганской областях, но и по всей Украине.

Порошенко и назначенная им группа переговорщиков категорически его отвергали, поскольку не секрет, что в состав групп ОБСЕ входили и агенты Кремля. Принятие такого условия на практике означает разрешение противнику вести на законных основаниях разведку по всей территории Украины под видом групп ОБСЕ либо используя подкуп их членов. Несмотря на крайне сложную ситуацию 2015 г., это предложение никогда не было принято украинской делегацией, и натолкнувшись на ее сопротивление Москва отступила.

На практике принятие этого условия означает, что группы миссии ПАСЕ, например, могут «мониторить» Яворовский полигон в Львовской области, находящий в тысяче км от линии фронта, что выглядит, мягко говоря, нелогично. Единственное объяснение этому – желание Москвы вести легально военную разведку в Украине и получить доступ на её армейские объекты. Теперь, когда делегация РФ вернулась в ПАСЕ, а Кучма позорно согласился принять этот пункт, военная разведка РФ получила почти полную свободу рук для работы в Украине. В ближайшее время можно ожидать появления таких миссий ОБСЕ возле армейских складов, интересующих Москву, и вполне законного запуска над ними беспилотников.

Так как Кучму в Минск вернул Зеленский, то логичны два варианта: референдум по поводу договора, подписанного 17 июля Кучмой, либо досрочные президентские выборы. Разумеется, если Зеленский лично не отыграет ситуацию обратно, сказав, например, что Кучма пошутил.

 Сергій Климовський

P.S.

Пам’ятаєте: «ніякої заборони ведення вогню по противнику немає»?
А тим часом Зеленський в Мінську домовився про (!)відповідальність (!)українських солдат за (!)ведення вогню по противнику.

Тепер український солдат, що стріляє по ворогу — буде притягуватись до дисциплінарної відповідальності.
Російські бандити обіцяють також притягати до відповідальності якихось забулдиг.

Я вважаю це перемога.
Ви зробили їх разом!

Джон Сміт

Ну що ж
«Мир» зеленського почався з того, що українським військовим заборонили стріляти У ВІДПОВІДЬ на своїй землі, боронячи свою землю і СВОЄ ЖИТТЯ.
Хто буде стріляти — тих будуть карати.
Цікаво, поставлять заградотряди і будуть стріляти в спину?

Сталося це після вчорашнього завивання зелі про те. що його знову кинули з паспортами і моряками.

Тобто, після чергового кидка хйла, чувак на колінах випрошує «мир» і підставляє під ворожі кулі своїх військових, забороняючи їм оборонятися під страхом тюрми.

Ну що ж…
Вітаю вас!
Ви зробили це разом!

Тепер з’являться реальні військові в тюрмах, а не ті, яких ви придумували 5 років.
Тепер реально військових будуть вбивати на фронті.
Тепер реально ваші міста під загрозою окупації.
Тепер кров тих, хто загине на ваших руках, «виборці» ви засрані.

Зробіть їх знову!

Mason Lemberg

Сьогодні:
— Президент Порошенко в Страсбургу домовляється про європейську коаліцію на зихист України
— Зелю возять на теслі по Києву, він імітує самостійну поїздку, паралельно розказуючи про аферистів. Зеля сварить чергових чиновників і звільняє їх.
— Вакарчук сьогодні, в середині липня, висаджує йолки

І знаєте що?
Порошенко немає жодних шансів проти цих двох.

А знаєте чому?
Тому що їхньому електорату не потрібна держава, їм потрібне шоу.
Тому що їхньому електорату не потрібне майбутнє, їм пофіг що на місце одних чиновників прийдуть гірші. Їм пофіг, що посаджені в липні йолки засохнуть. Їм пофіг, що мільярди, які вбахують в рекламу «нові політики» не говорячи ні слова про політику, можна було б роздати дітям і пенсіонерам, чи військовим, навіть якщо в нас не твоя війна.
Тому що їхній електорат, судячи з коментів, які я читаю (а я читаю багато), реально прагне, щоб їм сцяли в очі.

Поделиться:
Загрузка...