Кристально чистий ідіотизм: Cуддя Чаус — нова стара проблема Зеленського

92
Отже, це сталося. Генеральний прокурор Республіки Молдова Александр Стояногло офіційно заявив про причетність українських державних структур до викрадення скандального судді Чауса

Ця заява була зроблена буквально через кілька днів після конференції “асоційованого тріо” в Батумі і переговорів президентів України і Молдови.

І який в такому випадку сенс в наших загальних інтеграційних зусиллях, якщо спецслужби однієї з країн “асоційованого тріо” викрадають людину на території іншої?  Взагалі мені цікаво, а керівники нашої країни і громадяни, які їх підтримують, розуміють, якими ідіотами ми виглядаємо в очах навколишнього світу?  Можна як завгодно довго набундючуватися, боротися за рейтинги, розповідати один одному про перемогу над “баригами”, але ось тільки саме цю оцінку я все частіше чую від іноземних дипломатів і журналістів — ідіотизм.

 Звичайний, кристально чистий ідіотизм.  І так, саме так після Чауса і «вагнерівців» виглядає наша країна на міжнародній арені.  Без ілюзій.

Я не ставлю собі запитання про те, чому це викрадення відбулося.  Ми всі розуміємо чому — Чауса хотіли використовувати у черговому раунді боротьби президентського оточення із Петром Порошенком і чомусь дуже поспішали.  Я задаюся питанням, чому вже після того, як скандал почався, не було зроблено ніяких зусиль для його врегулювання.  Чому ми брехали, все заперечували і робили вигляд, що нічого не сталося.  Словом, поводилися як Росія — тільки без авторитарної вертикалі влади, ядерної зброї і небажання інтегруватися в цивілізований світ.

А якщо ми хочемо в нього інтегруватися, так повинні почати розуміти, що ще одна Росія, яка краде людей, у цьому самому цивілізованому світі нікому не є потрібною.

Віталій Портников

Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса причастны государственные учреждения Украины. Сейчас Кишинёв уже направил украинской стороне несколько запросов и ожидает ответа.
.
Это, без преувеличения, нивелирование до уровня плинтуса имиджа Украины и межгосударственный скандал, негативные последствия которого ещё впереди.
.
Провалить разработанную совместную с США операцию по аресту «вагнеровцев» и так топорно вляпаться с Чаусом (похищение которого было организовано исключительно для вытягивания компромата на Порошенко) — эпический фэйл зелёной власти. Вернее, один из многих фэйлов, которые продолжают накапливаться со скоростью полёта мысли Мендель и вылезать звонкими пощёчинами Зеленскому в самых разных уголках мира — от Вашингтона и Берлина до Кишинёва и Тбилиси.
.
Не знаю, где и когда всплывёт бедняга Чаус (надо же так вляпаться!), но подозреваю, что может и не всплыть вообще: нет тела — нет дела. Что имидж Украины, конечно, не улучшит.
Эх, Вова-Вова — за какие грехи мы тебя терпим?
Поделиться:
Загрузка...