Краще жувати ніж говорити

142
Все ж таки ЗЕботві інколи краще жувати ніж говорити.
Як ви гадаєте, якщо на тлі важких економічних проблем і фактично зірваного опалювального сезону, країна на порозі чергового локдауну, якщо у зелених вакциновано 17% населення, а президент, фірма якого продає серіали країні-агресору, не потурбувався про ролики про необхідність вакцинації та інші засоби реклами вакцинування, хто винний в тому що Україна сидітиме на карантині? У той час коли шведи на внутрішніх авіарейсах відміняють маски…
Ну, звісно, винний Порошенко! Чому? Тому що в ті часи коли Україна почала вакцинацію пізніше за Зімбабве, вакциною Ковішилд, якою зараз ніхто не візьметься прищеплюватися навіть з перепою, Порошенко дозволив собі процитувати лікарів: «Шмурдяк закупили».
За Порошенка через 2 роки війни стабілізували фронт, військовим відчутно підняли з/п і переодягнули їх у нову сучасну форму, за якістю якої слідкували навіть блогери. Через 2 роки пандемії за Зеленського, громадянам розповідають чому винна опозиція.
Відчуйте різницю.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Українці ведуться на зовнішню мішуру. У нас не прийнято вглядатися в суть. Достатньо сказати: «Генпрокурор без юридичної освіти» і отак кулаком над головою помахати, — і кожне дурко радісно киває гривою.

А те, що цей генпрокурор єдиний за всю історію України повернув у бюджет 40 мільярдів гривень (половина військового бюджету) — це вже нікому неважливо. Кожне підгавкує черговому продавцю пірамідок: «Генпрокурор без юридичної освіти, гиги».
І от на цьому гигиканні обрали Генпрокурора з юридичною освітою ізраїльсько-українського Соломонівського університету, нині позбавленого акредитації (через видачу лівих дипломів — хаха). І все наладилося!
В нас більше немає «ОЗУ Януковича», бо «її вигадав Луценко». А за 2,5 роки до бюджету не повернуто ні 40 мільярдів, ні навіть 400 мільйонів.
.
Генпрокурор без юридичної освіти прийшов і одразу придумав, як Янику впаяти срок. Просто взяв отой лист, який шапкокрад написав путіну з проханням ввести війська, і побудував на ньому звинувачення. До цього власники юридичних дипломів чомусь не могли додуматися без нього. І от нині Яник — державний зрадник і злодій, що в суді отримав 13 років. А його адвокати досі намагаються довести щось в касації.
А от за 2,5 роки зелені, генпрокурори у яких є фількіна юридична освіта, точно така сама, як в нашого зезедента, можуть лише саджати Ріфа, генералів Марченка і Павловського, розпускати портнових і азарових, а проти банди овоча не мають ЖОДНИХ успіхів.
Ось ціна веселим смішкам над зовнішнім замість вглядатися в суть.
Поделиться:
Загрузка...