Кожен за себе

4 299
Коли вчора один зе-виборець в кінці розмови, сказав мені: «Нічого особистого..», я зрозуміла, що справа саме в особистому.

Кожен з зелених вибирав президента особисто для себе, не для країни. Ніхто з них не замислився, як це вплине на долю держави, їх турбував особистий холодильник. Тепер вони волають, що президент їх зливає і геть не бачать, що він зливає країну. Може статися, що мої нащадки не матимуть Батьківщини, бо колись в далекому 2019-му 73% населення думало кожен за себе.
Вдумайтеся, України може не стати, бо якійсь Вася повівся на дешевий газ, а Галина Петрівна на обіцянку зарплатні в 4000 євро, ні на секунду не замислившись, де одразу взяти дешевий газ і кошти на виплату високих зарплат.
Під час розмови зелений піднивав, що невідома наша доля з вакциною, що навіть Індію вже вакцинують, а ми як сироти. Я спитала, як він вважає, в цей час, коли його президент збирав біля себе толпу в Буковелі, що б на його місці робив би Порошенко? Бігав би по Європі і випрошував вакцину. Я чомусь впевнена в цьому.
Колись зеленський сказав, що Україна не буде стояти с простягнутою рукою, натякаючи саме на дії Порошенка, ну добре, голі, босі і мертві..і десь в тайожному союзі.
Бондаренко кричить на російських каналах, що війни нема. Ригі підняли голови, що скоро не видно буде українських прапорів. Повернення газової російської голки. Кравчук і медвечук вирішують долю України. Вибір російські чи китайські вакцини(це як вибір між тимошенко і бойко). Прокурори бухають з обвинуваченими. Суди в ручному управлінні. Патріоти сидять. Америка вводить санкції проти депутатів правлячої партії.. Анріал!!!!Жах!!!
Які пріоритети у нинішньої влади? Яка мета? Ще вчора було ясно: Євросоюз, суверенна Україна, мова, віра, армія. А що зараз? Газ, зарплатня, ковбаса? І після цього вони кажуть «Нічого особистого»??!! На жаль одне тільки особисте і ні грама за країну..
Поделиться:
Загрузка...