Коротко про промову ЗЕ

386
«Престiж крeпчаєт, мощно возрастаєт дeнь ото дня процент жиров у маслi. Довольнi хами, ситi в них (хл)єбала»
/Лесь Подерв‘янський, «Гамлет»/
Ви прочитали короткий зміст виступу Зеленського у ВР.
До речі, Гамлет в оригіналі погано закінчив.

Volodymyr Ariev

Феноменально: у всій промові Президента жодного —жодного! — слова про помилки, зловживання цієї влади. Жодної відповіді на закиди і звинувачення — як правдиві, так і надумані. Жодної спроби самокритики.
Це паралельний світ у дуже пристрасному зображенні.
Феноменально.

Весь центр перекритий.
Всі підступи до Ради заблоковані.
Київ забарикадований не «державним переворотом», а владою Зеленського.
До речі, за повідомленнями людей, біля державної резиденції Зеленського аналогічно. Автозаки, техніка та «космонавти».
Зеленський вже приїхав до Ради зі своїм кортежес і буде розповідати чергові брехні про «путчі» та «перевороти».
Те що зараз відбувається в Києві — просто якесь повернення в 1 грудня 2013 року, коли все було заблоковано, а людей били та арештовували.
Сьогодні ж весь центр закритий для автотранспорту. Проїхати неможливо.
Це вже не просто страх. Це агонія. І це побудова авторитарної держави. До чого ми скотились після всіх подій, кого обрали і що ці «особи» будуть робити далі.
Жалюгідне видовище, на що перетворили Україну зеленські…

Три момента из выступления Зеленского, которые меня впечатлили:
1. В начале своего выступления он милостиво разрешил, стоящим в его присутствии, #слугам сесть. Только меня это задело? Было ощущение, что это барин холопам дал разрешение.
2. Он аплодировал сам себе. Это нормально? Может тогда нормальным будет считать и то, что человек лайкает свои посты? Сам написал, сам лайкнул.
3. Часть слуг была в футболках с надписью «За Президента! Проти олігархів!». Но например Стефанчук и Корнеенко футболки не надели. Это потому что негоже боярам до уровня смердов опускаться? Или потому что они «За олігархів! І Проти президента!»?
А все остальное, как всегда. Можно мальчика вывезти из КВН, но КВН из мальчика вывести не удастся. Да и слова о том, что при нем все начало происходить, а до него никто ничего не делал и это лишь при его участии или после его решения что-то делается, уже не удивляют. Интересно лишь когда он уже скажет, что украинцы именно при нем начали носить вышиванки и солнце встаёт каждое утро при его поддержке, а заходит каждый вечер под его личным контролем. Ну, и если честно, не хватало слов о запуске президентского проекта «Большое госпереворотничество». Это был бы топчик. А так все по старому и с придурью.

Стільки пафосу і радості від вигаданих успіхів у цій залі не було з часу з‘їздів КПСС. Кожна байка про «досягнення» потопає в аплодисментах та оваціях, періодично зал зривається в екстазі на ноги. Бракує лише про «збільшення надоїв молока».

Volodymyr Viatrovych

Брехня, брехня, брехня і ще раз брехня.
Просто потоки брехні.
В залі «слуги» аплодують як в часи КПРС. Необільшовизм в дії.
Таких потоків брехні можна почути хіба від Путіна чи Лукашенка. Там також «все зроблено», там теж «скоро все буде». Там теж обкладання всі і вся податками це «досягнення». І там так само безмовна маса «депутатів» безмовно аплодує своєму диктатору.
Цікаво, хто з людей відчуває ці «покращення» від Зеленського?
Чому «найвеличніший» не говорить про шалені ціни, про страшні податки, про відверті зради та корупцію. Чому не говорить про знищення міжнародного становища країни? Де хоч слово по провалу підготовки до коронакризи?
Він думає що всі в країні це ідіоти, які сидять перед «кварталом» і слухають ці потоки маячні.
Одним реченням можна це описати так:
«Літаки будуть лєтєть, будєм всєх бамбіть».
Лишилось хіба сказати про «путч» і «держпереворот».
Гидко слухати це…
От вчора КМІС опублікував рейтинги партій, за яким перше місце з суттєвим відривом має ЄС.
А «слуги» на другому.
І, виходячи з сьогоднішніх політичних реалій, жодна з політичних сил, що гарантовано проходить в парламент не буде формувати коаліцію зі служанками. Бо нема підтримки ні в Свободи, ні в Садового, ні в Притули, ні в інших підтакувачів Зеленському, які досі так і не висловились з приводу вагнерівців.
Ні, я не про рейтинги. Це історія ефемерна.
Я про більш реалістичні речі.
Я про політичну логіку, яку приніс і застосував Зеленський на початку своєї каденції і яка лягла в основу його указу про розпуск парламенту 8-го скликання, а потім в основу рішення Конституційного суду.
Згідно політичної логіки, застосованої Зеленським і Конституційним судом в 2019, сьогодні Зеленський виступає перед нелегітимним парламентом, який втратив довіру, більшість якого складає «партія», не має не те що монобільшості, а й навіть можливості бути при владі, входити в склад коаліції і приймати закони. Не має мандату народу і довіри.
І це фіаско. Всього 2 роки пройшло після феєричних перемог.
Поделиться:
Загрузка...