Коли справа доходить до виживання

148

Людина істота дуже адаптивна, вона до всього звикає.
Але тим, хто керує країною на основі цієї аксіоми, було б добре прочитати і другу частину. Так, там є продовження дрібним шрифтом.

Українська людина може передумати. Іще вранці вона ніби до всього звикла, а вдень зайшла на Банкову і викинула Вову з-під столу, де він ховається уже більше тижня. І все, Вова, як і не було, розумієш? На ранок ніхто не згадає.

Тому що не можна однією рукою вивезти з України усі маски і костюми бактеріологічного захисту, другою рукою запустити мульку про непотрібність масок, а тим що посередині закликати волонтерів шити маски і шапочки з підручних матеріалів.

Тому що не можна одночасно відключити метро і громадський транспорт і верещати про небезпеку масових зібрань, і при цьому дозволяти масові прощі від московського паханату. Ми розуміємо і навіть певною мірою співчуваємо, Вова.

Для тебе особисто те що сталося під твоїми вікнами 14 березня – це вкрай небезпечна штука, за ступенем переляку з якою не порівняються жодні інші «ходи» чи зібрання. Але ж послухай, тобі вже з Молдови прямим текстом пишуть – у Почаївській Лаврі роздають коронавірус однією ложкою на всіх. Може з цим щось зробити?

До речі, доки не забула.
Оскільки президент все одно не з’являється на людях, не їздить у відрядження і ночує на роботі – то може почнемо експропріацію надлишкових транспортних засобів саме з президентського кортежу? Там же тільки легковушок до сотні. От і передайте у лікарні, хай лікарі на зміни їздять.

Бо те що ви озвучили – заклик до цивільних громадян підвозити медиків на службу – це ж диверсія, Вова. Це ж пряма вказівка до максимального поширення вірусу, хіба ні?

Ви ж мусите це розуміти, не може ж бути, що серед вас грамотний один Аваков. У вас же є цілий міністр охорони здоров’я, не та, яка за твоїм наказом, Вова, два тижні валяла дурня у Санжарах, і тому спустила в унітаз усі превентивні заходи по підготовці стаціонарів до епідемії. У вас же стару неефективну зелену команду замінила нова ефективна зелена команда, хіба ні? По ідеї, ви ж очільника МОЗу підбирали саме під пандемію.

То чого він у вас нєрвіческій такий, Вова? Чому псіхує, чому тікає у свою клініку, чому його по півдня немає на робочому місці? Чому ти, Вова, хвалишся про повернення в Україну 54 тисяч чоловік з епіцентру зараження – до речі, чим тут хвалитися, якщо люди приїхали за свій рахунок, переплативши Бені удесятеро від вартості первинного квитка? – так от, чому ці бідолахи не переведені на карантин?
Ви ж влаштували шоу у Санжарах, он як там все ловко вийшло. То чому зараз не везете їх у Санжари?

Я б на твоєму місці, Вова, не розраховувала на те, що ці питання нікому буде задати через місяць. Ти не уявляєш, якими впертими можуть бути українці, коли справа доходить до виживання.

Тамара Горіха Зерня

Поделиться:
Загрузка...