Коли цей сором закінчиться?

103
Стрєлок Воз борн ту Хєлл:
Тепер навіть самий угандошений зеопездол мав би побачити,якою тупою нікчемою виглядає зеленський без заготовленого тексту,телесуфлера і мендель.
Дмитрий:
Дав вью ВВС, Зеленскай опозорил Украину на весь мир. Теперь это стыд мирового масштаба.
Alexandr Normal:
Подивився спільний брифінг перших посадовців Польщі і України.
Побачив Президента, патріота Польщі, якому непотрібна бамажка, щоб висловити свої думки.
І побачив зелене непорозуміння, яке не здатне навіть по-людьки прочитати написане менделями. Коли цей сором закінчиться?
Igor Mendel:
Зеленка только рядом с Лысым хорошо смотрелся.
Зеленський під час візиту в Лондон таємно зустрічався з очільником британської розвідки МІ-6 Муром, — ЗМІ
Одна з тем зустрічі нібито стосувалася оточення Зеленського. Причому не тільки офіційного, а й неформального, яке має значний вплив на главу держави.
Відсіч:
У ніч з 10 на 11 жовтня ветеран ООС Микола Микитенко, одягнувши одностій з бойовими нагородами, вчинив самоспалення на Майдані Незалежності на знак протесту проти політики президента Зеленського.
Ксеня:
де всі борцуни?утомлєний нарід?Де гнів замордованих в підвалах ліпєцкой фабрікі поцріотів?от уявіть собі,який був би гвалт,якби при Порошенко створили держфонд боротьби з пандемією,а всі кошти?(під час пандемії!)пішли на латання доріг під гаслом»велике будівництво»і тендера ніт…
Bacсepмaн Жeлeзный:
Зеленский владеет тремя кинокомпания и с РФ. Все бы ничего, но одна из них зарегистрирована в ЛИПЕЦКЕ!
‪Каменяp:
Просто не треба забувати, що ми живемо в епоху багатства і правди.‬
КРЫМский УКР:
Після цієї заяви в Україні склалася двопартійна система. Одна партія промосковська, це — слуги і опжз. Друга партія — проєвропейська, це — Європейська Солідарність.
Тепер, якщо ви не голосуєте за ЕС, то, фактично, ви віддаєте свій голос за путіна.
‪Krus & Stern‬:
‪Зелненський вже знає, що війну він не закінчить. «потрібна інша людина» — це він готує українців до Медведчука? Операція «Приємник» почалась?‬
У війні можна перемогти чи програти,а «закінчити» війну може тільки ухилянт від армії.
Йозеф Кнехт:
Новини України, як хроніки апокаліпсису. Самопідпал ветерана війни та Майданівця на Майдані. Тисячі хворих, сотні померлих від коронавірусу, повна немічність слуг перед викликами та сміх гаранта на питання, чому люди досі плачуть.
Зробите себе разом? Ще раз?

Дуже дивно, що ніхто з притомних людей досі не зреагував на півторарічну істерику зелені (повторену і в інтерв’ю ВВС) на тему «Порошенко думає, що він досі залишається президентом» (друга інтерпретація цієї ж ідеї: «народ у 2019 уже дав вам оцінку — йдіть геть!»)
Порошенко що, не визнав результатів виборів і відмовився залишати кабінет на Банковій? Чи він продовжує віддавати накази начальнику Генштабу та Голові СБУ? Скликає РНБО? Підписує укази про призначення високопосадовців із президентської вертикалі? Ні, звичайно. Він поводиться як типовий керівник опозиції: критикує владу там, де вважає її дії помилковими, підтримує на міжнародній арені й постійно (не зважаючи на особисті образи) пропонує допомогу й співпрацю по проблемах доленосних для країни. І — так, він регулярно зустрічається з керівниками держав-партнерів, але це стандартна (навіть, протокольна) політична практика в усьому цивілізованому світі. Скажу більше: до Порошенка-президента ще можна було мати певні претензії, але в новій якості він поводиться буквально еталонно (видно, багато що переосмислив після поразки на виборах).
Таким чином, оці істеричні підвивання Зеленського та його оточення про « він забув» не базуються ні на чому, крім глибинного усвідомлення власної нікчемності і диких особистих комплексів
Поделиться:
Загрузка...