Колаборантів треба карати

238
Матеріал про маніпуляції влади із законом про колабораціонізм, аби не вписувати туди термін «колабораціонізм» викликав резонанс.

Поприбігали коментатори з розповідями: ви просто не розумієте. Це просто мешканці ордло пішли працювати в незаконні окупаційні органи влади, бо не знайшли роботи і їм ніхто не дав житла в Україні. Мовляв, Україна винувата.
Давайте чесно. З початку окупації пройшло 7 років. Всі, хто хотів виїхати — виїхали. Я знаю багатьох чудових людей різного віку родом із окупованого Донбасу, які соромляться навіть взяти папірець переселенця. А ті, хто не опустив руки — уже розпочали нове життя в новому місці. Маленькі винятки можуть становити ті, кому навесні 2014 було уже за 70. Ці уже прикіпіли до рідного краю і усе…
А якщо ти людина працездатного віку і свідомо ідеш працювати до Мотороли, Пушиліна чи Новоросія ТБ — ти колаборант. Колаборант, якому зручно отримувати гроші і там, і тут. А ще — ти біжиш за російським паспортом.
Зараз проросійська агентура почала брехню, що ОРДЛО це типу НДР. Що само по собі брехня, бо німці з НДР знали свою мову, свою історію, мали пласт культури такий як і в ФРН. І героі в них були спільні. Більше того — місто Плауен, де служили мої батьки, радянські військовослужбовці — було одним із центрів за об’єднання Німеччини в єдину державу. Важливий момент — не було війни між ФРН і НДР. Я такого не бачу в ОРДЛО. Яке все більше схоже на КНДР.
А ще я знайшла статтю американської професорки і дослідження об’єднання Німеччини, яка розбиває брехню ОПЗЖ, Литвина і Деркача, що треба всіх обнять і простіть. Як там жорстко проводили люстрацію коммі і агентури Штазі.
Ось, що пише Хоуп Харріс, професорка Джортаунського університету для «Голос Америки». (Вибачте, шо російською, українською нема перекладу):
«Люди, занимавшие наиболее значительные посты в ГДР, были привлечены к ответственности за нарушения прав человека и убийства. И некоторые солдаты, охранявшие на границу и выполнявшие приказы об открытии огня по людям, пытавшимся бежать из ГДР, тоже предстали перед судом.
Кроме того, была проведена люстрация: большое количество людей, работавших в государственном секторе, должны были пройти проверку, чтобы удостовериться, что они не сотрудничали со Штази. Таким образом, политики на федеральном и местном уровне, юристы, прокуроры, судьи и преподаватели университетов, учителя, полицейские, священнослужители и все желавшие получить разрешение на ношение оружия – все эти люди должны были пройти такую проверку в первую очередь.
Люди до сих пор должны проходить проверку на предмет их сотрудничества со Штази. Срок действий этих решений недавно был продлен до 2030 года».
Закони Німеччини дуже дієві. І б’ють по усіх учасниках. Знаєте Альону Савченко — олімпійську чемпіонку українського походження із ФРН? У 2008 бундесвер зняв її і її партнера Шолкови із фінасування бундесверу! Бо виявилось, що їх тренер Інго Штойєр у юності мав досвід співпраці зі Штазі. Це ледве не коштувало Альоні кар’єри і майбутніх досягнень. Бундесвер і ФРН не зробили їй жодних поблажок. Кілька років вона оплачувала свої витрати самостійно і змінила тренера.
Тому учіть досвід, а не черпайте знання із риганини комуністично-регіоналівськоі кліки. Чи із каналів ОПЗЖ, чий патрон з 1.02 буде головним по вугіллю з ОРДЛО на пару з російським мінекономом. Колаборантів треба карати, щоби зброю до рук для війни з РФ не брали наші внуки.
Поделиться:
Загрузка...