Ключовий свідок

12 939
Для мене абсолютно очевидно, що Майдан проти Зеленського неминучий. Він і мафія за його спиною діють з такою зневагою до закону, що іншого шляху у народу не залишиться.
Окрім цього Зеленський особисто повісив на себе вже стільки чисто кримінальних епізодів, що у випадку зміни влади він гарантовано відправляється на нари, а в гіршому сценарії навіть повторює долю румунського колеги на стадіоні. Справи проти нього навіть простіші, ніж у Януковича з його листом.
Саме тому Зеленський сам не піде. Його оточення вже давно це йому пояснило і змусить тепер його іти на будь-який злочин, але владу не віддати.
Та в якийсь момент вони зрозуміють, що втриматися не вдається. Жодний диктатор в Україні не зможе втриматися проти народу. В цей момент вони увімкнуть план Б, який в них вже теж заготовлений: вони кинуть Зеленського на розтерзання публіки.
Льоні Голубкову в МММ завжди заготовлена одна участь: з самого початку марнославство актера більш хитрі організатори використовують, щоб він торгував таблом, записував роліки, відволікав увагу на себе, але в кінці його кидають обкраденому натовпу.
За задумом замовників козел відпущення випускає пар в свисток, розгніваний натовп розходиться, замовники залишаються при своєму. Та найважливіший момент: зникає ключовий свідок, який в курсі всіх схем ОПГ.
Ось саме тому ми зобов’язані не допустити знищення Зеленського руками якихось боцманів. Після зміни влади Україна буде зобов’язана перемогти кримінально-олігархічні клани медведчуків-коломойських-пінчуків. Знищити їх раз і назавжди. З гарантією. В іншому випадку революція не має сенсу. Тому ми зобов’язані конфіскувати майно мафії, позбавити мафію медійних і фінансових ресурсів, а самих хрещених батьків і їхніх шісток садити.
Зеленський в цій історії — ключовий свідок.
Цей ключовий свідок має потрапити у руки нашого правосуддя і дати свідчення в нашому суді. І ми зобов’язані не допустити його втечі, або знищення його у революційному угарі.
Ось саме це і є те єдине, чого я хочу побажати Зеленському до Дня народження.
Как-то в интервью Юрий Никулин сказал, что самое худшее в профессии клоуна, когда людям не смешно. Зеленский был успешным комиком, а стал жалким клоуном. Не смешно совсем, грустный клоун не вызывает уже жалости, вызывает только омерзение. Поздравлений президенту не будет, хочу пожелать нашей стране скорейшего отрезвления и очищения, а главное осмысления того, что большинство натворили. Много всего было, но такого вселенского позора, ещё никогда не было. Уйди и не унижай страну..

Шапіто ім. Зеленського
Alex Noinets:
І головне, що це не жарт. Там справді встановлюють шатра і там справді буде день народження Зеленського.
Якщо це не доводить незалежність НБУ, то ЯКИХ ЩЕ ДОКАЗІВ ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ? Абсолютно незалежна інституція. Просто може трохи в оренду давати площі для корпоративів.
Гроші МВФ нам просто не потрібні, я так розумію.
— Кто-то писал, что понемножку нам все-таки будут подкидывать, потому что дефолт в нашем бантустане с ядерными электростанциями пугает европейцев. С другой стороны, раша в 98 пережила что-то вроде технического дефолта со всеми ядерными станциями и ядерным же оружием.
— А Раша тогда не отказалась платить по внешним долгам 🙂
дефолт был только по внутренним — ОВГЗ.
— Не сомневайтесь, у нас-то будет дефолт по-взрослому, по всем долгам, «тужливих пiсень» хватит лет на триста.
— Надеюсь что они пойдут до конца и попробуют нырять в монеты как Скрудж МакДак.
— Прямо с крыши НБУ, я надеюсь.
— Съезд партии в универе, ДР в НБУ… офигеть, хозяева земли украинской
— Шатер? Панове юдеї, а коли в нас Суккот, здається восени? Щось ранувато, здається, почали святкувати.
Чи, може, це мавпування Каддафі? Той таксамо шатри в дворах установ ставив. Та й керував своєю країною загалом таксамо недолуго, за допомогою оптимістичних промов, що не збігалися зі справами. А от від подальших паралелей, мабуть варто утриматися.
— Там савченко какой-то прикольный фейрверк готовила, вроде. выпускайте
Поделиться:
Загрузка...