Клоунократия в действии

145
Олена Монова:
ЛЄО ГЄРОС НАШ ПРЄЗІДЄНТ! Ще немає такого? Дивно. Бо в нас люблять ставити на п’єдестал кожного, хто накине на вентилятор. Не розуміючи, що в більшості випадків накидують не задля справедливості і не тому, що накипіло, а тому, що ляльководи змінили руку в дупі.
Лєрос не знав, в яку фракцію йде? Та щяс. Все він прекрасно знав від самого початку, просто хворобливі амбіції заглушили здоровий глузд і елементарну обережність. Я вже навіть не згадую про цілу низку гучних скандалів, пов’язаних з ім’ям цього правдоруба, які в основному точилися навколо Богдана, Кличка та Вавриша. Ну і по історії з муралами ще тягнеться сморід.
А зараз золотий хлопчик після копняка політичних папіків, які входять до однієї з груп впливу навколо Зеленського, вирішив хайпонути на іміджі борця за правду. Чекайте, скоро з подібним на трибуну видряпаються Бужанський з Дубінським, штовхаючись дупами. Вже совсім скоро. Сподіваюся, вам не спаде на думку фантазія робити з них героїв.
А хлопчика-мажора зжеруть. Теж зовсім скоро. Але мені його не шкода. Як не шкода кожного, у кого замість голови ср@ка. Жрі.Тє.
Роман Донік:
Не забудьте, что от «Голоса» кандидат в мэры Одессы Наталья Делиева. Жена звукорежиссера и актера «Маски шоу» Льва Делиева (брата Георгия). Делиева работала директором шоу Маски и театра «Дом клоунов». Думаю именно опыт директора дома клоунов сыграл решающую роль.
Mira Miroslava:
Зе нагородив Орденом «За заслуги»2ступеня ОлександраСеменовича Мамасуєва митрополита Феодора у Мукачеві і Ужгороді від РПЦ(уа) Мамасуєв-один з лідерів закарпатського сепаратизму,активний пропагандист»русского міра»Внутрішня політика влади зсувається в дуже неоднозначному напрямі.

Бородате нічтожество Сірожу, яке будучи в провладній фракції парламенту минулого скликання, ВИГАДУВАЛО відверті казки для повних ідіотів, мудрий наріт називав «антикорупціонером».
Таке саме нічтожество є і провладній фракції парламенту цього скликання Гео Ланос. На відміну від Сірожі воно не вигадувало казки про корупцію, в надало відеодокази. При тому що є закон про викривачів. І воно стало корупціонером і зрадником.
Суди тупо безпределять, садять невинних людей, випускають беркутівців, терористів, приймають рішення на користь бені і суркісів
Але ніяка sуkа з телевізора не розказує про судову реформу Зеленського в турборежимі абсолютної влади.
І індекс корупції теж чомусь не міряють
Породьба з корупційов як найбільше бажання мудрого наріду при попередній владі перестала цікавити мудрий наріту взагалі
На фронті кидають помирати військових, приховують жертви, обстріли.
І натаха скабєєва з телеканалу беня+Медведчук не б’ється в істериках про кунги, а пропихує подачу води в Крим.
То ж якщо ви питаєте як так сталося? І хто це зробив? То відповідь дуже проста: тупість і безвідповідальність мудрого наріту і натахи скабєєві.
Поделиться:
Загрузка...